Kita

Mokomės anglų kalbos: 3 programėlės

2021 m. anglų kalbos mokytis tapo lengviau ir įdomiau. Kiekvieną dieną rinkoje atsiranda vis daugiau programėlių, padedančių greičiau ir smagiau išmokti užsienio kalbą. Šiame straipsnyje papasakosime apie tris geriausias anglų kalbos mokymosi programėles.

Duolingo

duolingo programele anglų kalba

Viena populiariausių užsienio kalbų mokymosi programų. Platformoje galite mokytis anglų, vokiečių, prancūzų ir ispanų kalbų. Programa turi tinkamą sąsają ir mokymosi procese naudoja žaidimus, kuris sudomina vartotojus. Čia galite išmokti naujų žodžių ir užsienio kalbos pagrindų. Kasdien gaunate priminimų, kurie motyvuoja mokytis toliau. Programa yra nemokama ir prieinama „IOS“, „Android“ ir asmeninių kompiuterių naudotojams, taip pat galite įsigyti papildomų pamokų. Sąsaja turi vadinamąjį įgūdžių medį, kuriame vizualiai rodomi jūsų pasiekimai, padedantys daryti pažangą ir toliau mokytis.

https://www.duolingo.com/

Lingualeo

lingualeo programele anglų kalba

Švietimo paslauga, kurią taip pat galima naudoti pagrindinėse mobiliosiose sistemose. Programa padės jums mokytis ir sudaryti individualią studijų programą pagal jūsų žinių lygį, taip pat jums bus pasiūlyta papildomos mokymosi medžiagos, kuri mokymosi procesą padarys linksmesnį ir įdomesnį. Programa yra nemokama, be to, jos naudotojams siūloma mokymosi forma – žaidimas. Čia rasite didelę vaizdo ir garso medžiagos biblioteką, taip pat tekstų, kuriuos galite skaityti.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lingualeo.android&hl=lt&gl=US

Preply

preply programele anglų kalba

Jei norite rasti privatų korepetitorių, kad galėtumėte mokytis anglų kalbos internetu, „Preply“ yra puikus būdas tai padaryti. Galite peržiūrėti jūsų reikalavimus atitinkančių mokytojų profilius ir išsirinkti būtent tą asmenį, kurio jums reikia. Rinkdamiesi mokytoją atsižvelkite į jo išsilavinimą, papildomus sertifikatus, gimtąją kalbą, gyvenamąją šalį ir pamokos kainą. Pirmosios pamokos metu įvertinkite asmenines mokytojo savybes ir savo komfortą bendraujant su juo – jei viskas jums tinka, mokytojas sudarys pamokų planą ir tvarkaraštį, taip pat rekomenduos pagrindinę ir papildomą kalbos mokymosi medžiagą.

https://preply.com/


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite:
el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: