Naujienos

Moksleivis, pataisęs Putiną, apkaltintas įžūlumu

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas per susitikimą su moksleiviais pasijuto nepatogiai. Šiaurės karą jis vadino Septynerių metų karu. Tačiau vienas moksleivis iš auditorijos jį pataisė, sakydamas, kad karas truko nuo 1700 iki 1721 metų.

Moksleivis apkaltintas įžūlumu

„Kodėl Petras I pradėjo Septynerių metų karą? Kodėl jis septynerius metus kovojo su švedais? Ir apskritai Poltavos mūšis. Ar galite įsivaizduoti, kur yra Švedija, o kur Poltava? Lemiamas mūšis tarp Petro I ir Karolio XII vyko prie Poltavos“, – sakė šalies agresorės lyderis.

Moksleivis pataisė Putiną. Jis sakė, kad šis karas buvo vadinamas ne Septynerių metų karu, o Šiaurės karu ir truko nuo 1700 iki 1721 metų.

Žinant šiuolaikinės Rusijos tendencijas, galima daryti prielaidą, kad berniukas galėjo tikėtis nemalonumų dėl savo „įžūlumo“.

Todėl mokyklos direktorė pareiškė, kad berniukas dėl savo įžūlumo negalėjo laikyti užčiauptos burnos.

„Reikėtų kuklumo, kad nepataisytume Vladimiro Vladimirovičiaus, bet mes tai pradedame suprasti metams bėgant“. Pasak moters, berniukas „užima aktyvią pilietinę poziciją“.

Taip pat susitikime su vaikais Putinas pateko į dar vieną keblią situaciją. Dešimtmetis moksleivis paprašė Rusijos prezidento užsiprenumeruoti jo „YouTube“ kanalą. Tačiau Putinas nesuprato, apie ką jis kalba.

„Ką reikia pasirašyti? Ką turiu pasirašyti? Nesupratau, ką turiu pasirašyti“, – sakė V. Putinas, po kurio žodžių paaiškėjo, kad jis visiškai nesupranta šiuolaikinių technologijų.


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite:
el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: