Mokslininkai: ateityje Žemėje gali prasidėti katastrofa

Zemeje prasides katastrofa min

Zemeje prasides katastrofa min

Australijos universiteto ir Jungtinių Amerikos Valstijų mokslininkai paskelbė, kad žmonija išgyvena gan sunkius laikus, ir pavadino etapą „šeštuoju masiniu išnykimu“. Tokios išvados buvo padarytos ne šiaip sau, o atlikus tam tikrus tyrimus. Jie buvo paskelbti žurnale „Nature“.

Žemėje vyksta pokyčiai

isnyke miestai min

Mokslininkai pradėjo tyrinėti aplinką visoje Žemės planetoje. Paaiškėjo, kad vyksta matomi pokyčiai klimate. Šie pokyčiai tapo daug pavojingesni nei pats žmogus. Verta pabrėžti tai, kad skirtingų pasaulio šalių valdžia paprastai nekreipia dėmesio į mokslininkų įspėjimus ir visiškai jų nepaiso. Profesorius, vardu Danielis Blumsteinas iš Jungtinių Amerikos Valstijų, pranešė, kad aplinkoje vyksta per daug neigiami pokyčiai.

Mokslininkai: Žemės planeta – gali būti pažeista

Žemės planetos biosfera gali būti nepaprastai pažeista. Be to, pats grėsmės mastas yra toks didelis, kad net pasidaro baisu įsivaizduoti žmonių ateities pasekmes. Svarbu pažymėti, kad žmonija nuolat naudoja toksiškas atliekas. Gyvūnų išnaudojimas ilgainiui atsirūgs pačiai žmonijai. Mokslininkai pažymi, kad žmonija turės mokėti didelę kainą už tai, ką daro, kenkdama ekologijai, aplinkai ir gamtai.

Saugokite gamtą, neterškite Žemės atliekomis, rūšiuokite!

Exit mobile version