Butai / Namai

2022 metų virtuvės dizaino tendencijos

Prieš įrenginėjant virtuvę svarbu atkreipti dėmesį ne tik į praktiškus ir patogius sprendimus. Taip pat verta atsižvelgti ir į erdvės šiuolaikiškumą. Patrauklios bei funkcionalios spintelės yra paprastas būdas pagyvinti virtuvės aplinką ir sukurti modernų namų įvaizdį. 2022-ųjų interjero dizaino tendencijos, kurias dabar ir aptarsime, gali padėti lengviau suprasti, kaip įsirengti virtuvę, kuri ilgą laiką išliktų madinga.

Tamsios medienos baldai

Nesvarbu, kokios rūšies yra sodriai tamsi mediena, ji akimirksniu suteikia prabangos. Taigi jei esate jos pasiilgę, dabar gali būti puikus metas atsinaujinti. Jau kurį laika madinga virtuvėje naudoti tamsios medienos baldus ir žalvario detales. Jei norite suteikti kambariui šiaurietiško stiliaus, tai galite padaryti su minimalistinėmis, supaprastintomis arba įrėmintomis spintelių durimis ir šviesios spalvos stalviršiais. Siekdami dar labiau atskleisti medinių baldų šilumą, juos galite derinti su gilių spalvų sienomis, grindimis ar kitais tamsiais elementais.

Matinis juodas virtuvės interjeras

Juoda virtuvė atrodo įspūdingai. Tai viena iš didžiausių virtuvės dizaino tendencijų 2022-aisiais. Juodos spintelės su modernaus stiliaus baltomis detalėmis atrodo itin elegantiškai. Rekomenduojama rinktis visiškai matinį jų paviršių. Tačiau svarbu paminėti, kad tamsios spalvos gali pritemdyti patalpą. Todėl toks sprendimas labiau tinka didesnėse ir gerai apšviestose atviro plano erdvėse. Kitu atveju reikėtų kruopščiai apsvarstyti kambario apšvietimą.

Norint sukurti laikui nepavaldų virtuvės interjerą, verta rinktis klasikinį juodos ir baltos spalvos derinį. Ne visi pasiryžę visiškai juodam interjerui, tad baltas stalas ar sienos gali pagyvinti tamsios virtuvės įvaizdį. Šviesios detalės suteikia švaros ir šviesumo, o juoda spalva pabrėžia baldų siluetus, suteikia gylio.

Minimalistinis virtuvės dizainas

Minimalizmas yra tobula stiliaus tendencija virtuvėje. Jame svarbiausia organizuotumas, švara ir efektyvumas. Viena iš 2022 metų tendencijų – atsisakyti nereikalingų detalių ir daugiau dėmesio skirti daiktų funkcionalumui. Pavyzdžiui, virtuvinės spintelės be rankenėlių mažiau krenta į akis ir neapsunkina bendro kambario vaizdo. Be to, vietoj rankenėlių rinkimo, dėmesį galima skirti papildomų priedų ar stalviršio paieškai.

Kadangi virtuvė yra vienas svarbiausių kambarių namuose, gali būti nelengva net įsivaizduoti minimalistinį jos įvaizdį. Tačiau tvarkos palaikymas suteikia trokštamo lengvumo. Geriausia iš matomų vietų pašalinti nebūtinus daiktus ar laikyti juos spintelėse. Verta rinktis įmontuojamą virtuvės techniką, o smulkesnius prietaisus (pavyzdžiui, virdulį ar puoduos) laikyti stalčiuose ir spintelėse.

Rinkitės jums artimą virtuvės interjero dizainą. Kiekvienas tendencijas galima pritaikyti savaip. Taigi, jei manote, kad metas renovuoti būstą arba panorėjote bent šiek tiek atnaujinti virtuvės išvaizdą, apsvarstykite naujų baldų įsigijimą. Išsirinkti sau tinkamiausias spinteles galite spustelėję ant šios nuorodos https://www.baldaipl.lt/baldai/virtuve/virtuves-spinteles.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button