2023 m. birželio mėn. magnetinių audrų prognozė: įvardijamos naujos pavojingos datos

Magnetinės audros birželį 2023

Birželio mėnesį numatomos penkios magnetinės audros. Pirmoji laukiama jau visai greitai – birželio 2 d. , o vėliau – birželio 10 ir 16 dienomis. Šios audros bus vienadienės ir silpnos (4 balai).

Tuomet stipri audra su 5 balų galia truks tris dienas iš eilės –  nuo ​​birželio 18 iki birželio 20 d.

Paskutinė mėnesio diena –  birželio 30-oji  – vėl bus pažymėta padidėjusiu saulės aktyvumu. Šios audros galia bus 4 balai.

Patarimai

Magnetinės audros gali neigiamai paveikti mūsų savijautą. Mokslininkai visą parą stebi Saulę ir prognozuoja tokius reiškinius. Magnetinės audros laikotarpiu gydytojai pataria laikytis sveikos gyvensenos taisyklių, siekiant geros sveikatos.

Magnetinės audros yra Žemės magnetinio lauko trikdžiai, kuriuos sukelia saulės blyksniai. Tokie svyravimai gali neigiamai paveikti ryšių sistemų darbą, taip pat ir sveikatą.

Magnetinės audros metu simptomai labai skiriasi. Kai kurie žmonės yra labiau jautrūs magnetiniam aktyvumui nei kiti. Dažniausi simptomai magnetinės audros metu yra šie:

Kad neigiamas audros poveikis būtų kuo mažesnis, kelias dienas prieš audrą ir per ją laikykitės sveikos gyvensenos taisyklių.

Čia galite stebėti magnetinių audrų prognozę Lietuvai: Žemės magnetinis aktyvumas (grafikas)

Išeiti iš AMP versijos