5 neįprasti druskos naudojimo būdai

Druska

Neįmanoma įsivaizduoti gyvenimo be druskos. Tačiau šis produktas yra nepamainomas ne tik virtuvėje. Druskos naudojimas supaprastins kasdienes užduotis, tokias kaip skalbimas, valymas ar sodininkystė.

Kaip ir kur panaudoti druską?

  1. Sūrus vanduo padės rankšluosčiams ar paklodėms juos padaryti minkštus ir purius. Jei norite išbandyti druskos poveikį namuose, po plovimo daiktus 15-20 minučių pamerkite į vandenį su druska.
  2. Išsiliejusio rašalo problema dabar nėra tokia dažna, bet vis tiek kartais pasitaiko. Jei rašalo dėmė pasklinda ant grindų, nedelsdami pabarstykite jas druska. Taigi valydami sugaišite daug mažiau laiko.
  3. Nepaisant to, kad piknikų sezonas jau baigėsi, daugelis ir toliau kuria laužus. Kad žalios malkos greičiau sudegtų, pabarstykite jas druska.
  4. Prieš pradėdami galąsti peilius, žirkles ar sodo įrankius, įmeskite juos į sūrų vandenį 30 minučių ir pagaląskite juos nenusausinę.
  5. Jeigu valėte žuvį, česnaką, nemalonaus kvapo galite atsikratyti patrynę rankas druska. Baigę procedūrą nepamirškite kruopščiai nusiplauti rankų ir virtuvės reikmenų.
Exit mobile version