7 naudingos “Xiaomi” išmaniųjų telefonų funkcijos, apie kurias privalo žinoti kiekvienas


Mobilusis telefonas šiandien – vienas svarbiausių įrenginių. Tai ne tik bendravimo priemonė ir informacijos šaltinis, bet ir įrankis, padedantis dirbti ir atsipalaiduoti. gamina išmaniuosius telefonus su daugybe naudingų funkcijų. Tačiau kai kurie naudotojai apie jas net nežino.

7 naudingos telefono funkcijos

  1. Xiaomi sukurtuose mobiliuosiuose įrenginiuose įrengta galinga operatyvioji atmintis. Dėl šios galimybės galite įrašyti pokalbius su pašnekovu automatiniu režimu. Ši funkcija ypač aktuali žmonėms, kurie užsiima verslu ir savo telefonų knygoje turi daug kontaktų.
  2. Ekrano padalijimas – dar viena naudinga “Xiaomi” modelių funkcija, leidžianti iš ekrano sukurti dvi visavertes darbo erdves. Norint aktyvuoti šią parinktį, naudotojui tereikia nueiti į meniu ir atlikti keletą veiksmų.
  3. Pastaruoju metu sulaukiama nemažai telefoninių sukčių skambučių, kuriais jie praneša apie bėdas, susijusias su jų artimaisiais. Be to, įsilaužėliai visais įmanomais būdais stengiasi sužinoti abonento asmeninius duomenis. Kinijos kūrėjai sukūrė funkciją, kuri padarys tai neįmanoma. Naudodamiesi juodojo sąrašo funkcija, naudotojai gali apsisaugoti nuo bet kokių neleistinų skambučių.
  4. Įmontuota kopijavimo sistema – dar viena svarbi “Xiaomi” įtaisų savybė. Norint aktyvuoti šią funkciją, abonentui tereikia pasinaudoti specialia programa, kurią galima įdiegti į savo telefoną. Mobiliojo įrenginio savininkas gali nuspręsti, kada ir kiek kopijų daryti.
  5. Komandos gestais yra viena pažangiausių “Xiaomi” gaminių funkcijų. Kūrėjai padarė viską, kad naudotojas galėtų naudotis prietaisu nenaudodamas ekrane esančių mygtukų. Įjungus šią parinktį, ekrano mygtukai automatiškai išjungiami, todėl padidėja ekrano naudingumas.
  6. Jei abonentas dažnai siunčia žinutes, jis įvertins dažnų frazių funkciją. Ši parinktis leis greitai surasti telefono atmintyje esančiame tekste dažniausiai vartojamus žodžius ir frazes.
  7. Skaičiuotuvą galima rasti beveik bet kuriame šiuolaikinio telefono meniu. Tačiau skaičiavimo įrenginys, kuriuo aprūpinti “Xiaomi” gaminiai, gali atlikti ne tik paprastas, bet ir gana sudėtingas aritmetines užduotis. Be to, valiutos konverteris leidžia konvertuoti eurus į bet kurią užsienio valiutą ir sekti visus pokyčius.

Pastaruoju metu kinų kūrėjų gaminiai labai populiarūs tarp pirkėjų. Tai galima paaiškinti prieinama kaina, patogumu ir paprastumu naudoti, taip pat daugelio svarbių funkcijų buvimu.

Išeiti iš AMP versijos