9 ženklai, kad vyras jus žlugdo ir švaisto jūsų gyvenimą

Galbūt vyras jus žlugdo

Galbūt vyras jus žlugdo

Pasitaiko atvejų, kai moterys būna nelaimingos santykiuose dėl vyro, kuris jas žemina, nuvertina, manipuliuoja ir naudojasi jomis. Jis turėtų būti jos atrama, draugas, partneris ir stovėti šalia jos, kad ir kas nutiktų. Moterys metų metus toleruoja tokį požiūrį, manydamos, kad tai yra norma, „ji nusipelno”, bet ar tikrai?

Jis draudžia jums susitikinėti ir bendrauti su draugais

Psichologai teigia, kad jei vyras neleidžia jums bendrauti su žmonėmis, kuriuos pažinojote prieš susipažindama su juo, jis nori paversti jus savo nuosavybe. Jis visais būdais stengsis apriboti kitų žmonių įtaką jums.

Jis nuolatos piktas

Bet kokie įžeidžiantys pravardžiavimai, net jei jie pateikiami kaip humoras, yra skirti įskaudinti ir įžeisti. Jei pasipiktinsite, greičiausiai jums bus pasakyta, kad tai yra pašaipos, kad nesuprantate humoro ir esate pernelyg jautrus.

Jis kaltina jus dėl savo nesėkmių

Taip vyras bando įrodyti, kad dėl nieko nėra kaltas, ir bando kaltę perkelti jums. Jei kas nors nepavyksta, tai jūs jį „išbarėte”, jei jis vėluoja į darbą ir gauna papeikimą, tai jūs nenustatėte žadintuvo.

Piktnaudžiauja alkoholiu

Jei šalia jūsų yra priklausomybių turintis žmogus, jūs gausite ne tik tironą, bet ir gyvulį – nevaldomą, grubų ir neturintį žmogiško veido.

Jūs jo bijote

Vyras turi padėti jums jaustis saugiai ir užtikrintai, o ne bijoti. Jei vyras bando jus pažeminti ar įbauginti, geriau nutraukti santykius.

Jis baudžia tave už laiką be jo

Jei kelioms valandoms išvykstate į susitikimą ir tai darote be partnerio sutikimo, tada laukia bausmė. Namuose sulauksite skandalo, grasinimų. Arba užrakins duris, jei negrįšite iki jo nurodyto laiko.

Jis reikalauja iš jūsų vergiško paklusnumo

Jei kiekvienoje situacijoje yra tik viena teisinga mintis ir ji priklauso jam, verta apie tai pagalvoti. Su jumis nesitariama, į jūsų nuomonę neatsižvelgiama, iš jūsų reikalaujama absoliutaus paklusnumo? Pagalvokite apie tai, kad galiausiai esate žmogus, o ne vergas.

Jis valdo jus savo emocijomis

Pavyzdžiui, jei su juo nesutinkate, jis įžūliai įsižeidžia ir grasina išsiskirti, kad jus nubaustų. Jis ne kartą sukels jums kaltės jausmą, taip jus surišdamas.

Jis smurtauja fiziškai

Tai turbūt blogiausia, kas gali nutikti santykiuose. Jei vyras smurtauja, laikui bėgant tai peraugs į mušimą. Jei jis gali jus pažeminti vienu žodžiu, kas jam trukdo pakelti prieš jus ranką? Nereikia laukti stebuklo – jis nepasikeis nei dėl jūsų, nei dėl vaikų.

Exit mobile version