Naujienos

Danija pritarė „Nord Stream 2“ paleidimui

Spalio 4 d. Danijos energetikos agentūra pritarė „Nord Stream 2“ paleidimui. Apie tai pranešė „European Pravda“, remdamasi agentūros spaudos tarnyba.

Danija pritarė „Nord Stream 2“

Nord Stream 2

Pažymima, kad „Nord Stream 2 AG“ įvykdė atitinkamas sąlygas, įskaitant sertifikavimą.

Dujotiekio projektas Danijos kontinentiniame šelfe yra didesnio dujotiekio projekto, kurį sudaro dvi 1230 km ilgio lygiagrečios dujotiekio linijos, skirtos dujoms iš Rusijos į Vokietiją transportuoti, dalis.

Dujotiekiais galima transportuoti 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų per metus. Šie vamzdžiai prasideda Rusijoje, eina per Suomijos, Švedijos, Danijos ir Vokietijos pakrančių zonas, o paskui išlenda į krantą prie Vokietijos krantų.

2019 m. spalio 30 d. Danijos energetikos agentūra išdavė „Nord Stream 2“ statybos leidimą, o 2020 m. spalio 1 d. – leidimą eksploatuoti. Leidimai buvo išduoti su keliomis sąlygomis, iš kurių kai kurios turėjo būti įvykdytos prieš pradedant statybas, o kitos – prieš pradedant eksploatuoti.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button