Egzaminai 2023: Lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino temos


Lietuvių kalbos egzaminas 2023

Šiandien Lietuvoje vyko valstybinis lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas. Valstybinį lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą laikė 17364 abiturientai, o mokyklinį – 8852 abiturientai.

Valstybinio lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino temos

Samprotavimo rašinys

Literatūrinis rašinys

Lietuvių kalba ir literatūra (užduotys):

Atsakymų lapas

Per lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą kandidatai galėjo naudotis suskaitmenintais privalomų programos autorių kūriniais kompiuteryje, atjungtame nuo interneto tinklo.

Iš viso per šį brandos egzaminą kompiuteriu buvo galima naudotis 20 minučių (šį laiką išnaudojant vienu prisėdimu arba du kartus po 10 minučių), o iki egzamino pabaigos likus pusantros valandos kompiuteriu buvo galima naudotis tik 10 min., jei laukia kiti mokiniai. Vienu kompiuteriu galėjo naudotis ne daugiau kaip penki abiturientai.

Abiturientai, atvykę į brandos egzaminą, privalėjo turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą arba leidimą gyventi Lietuvoje) ar vairuotojo pažymėjimą.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos