Naujienos

Eurovizija 2022: Monika Liu pristatė oficialų klipą

Monika Liu atstovaus Lietuvai 66-ajame "Eurovizijos" konkurse Turine.

Kilusi iš Klaipėdos, didžiausio Lietuvos jūrų uosto, kasdien matomi vaizdai ir garsai, sklindantys tarp dokų, neišvengiamai įkvėpė Moniką keliauti. Baigusi džiazo studijas Klaipėdos universitete, ji tęsė šio žanro mokslus Berklio muzikos koledže Bostone, Masačusetso valstijoje (JAV). Po to kurį laiką gyveno Londone, o vėliau persikėlė į Lietuvos sostinę Vilnių.

Apie Moniką Liu

Pasak dainininkės, ji jau daug metų svarstė galimybę žengti į „Eurovizijos“ sceną, o dabar, sukūrus dainą „Sentimentai“, kuri buvo parašyta ir įrašyta Londone, jai atėjo tinkamas laikas. Dainoje kalbama apie atlikėją, įstrigusį praeityje. Monika sako, kad ši pusiau biografinė daina gimė iš jos pačios asmeninių išgyvenimų: Esu kilusi iš pajūrio, užaugau žiūrėdama į jūrą, todėl esu labai sentimentali“.

Kelias į svajonės atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse išsipildymą jai atvėrė kasmetinė išankstinė šalies atranka „Pabandom iš Naujo“. Finale Monika buvo akivaizdi nugalėtoja, pelniusi aukščiausius įvertinimus tiek iš žiuri, tiek iš Lietuvos žiūrovų, kurie stebėjo dainą namuose ir buvo pakankamai įkvėpti jos užburiančio pasirodymo, kad galėtų jai skirti maksimalų balų skaičių.

Nuo debiuto 2015 m. Monika išleido 3 albumus ir daugybę kitų singlų. Jos išleistų leidinių repertuaras buvo pakankamai įspūdingas, kad neseniai ji buvo pakviesta į dviejų didžiausių Lietuvos muzikinių konkursų komisiją: ji teisėjavo ir „The Voice“, ir „The Masked Singer“. Dabar ji grįžta į kitą teisėjų stalo pusę ir žengs į Turino sceną, kur Lietuvos vardu koncertuos visai Europai ir už jos ribų.

Naujasis Monika Liu – Sentimentai klipas, skirtas 2022 m. Eurovizijai


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button