“Galaxy A24” gauna “One UI 6” atnaujinimą, pagrįstą “Android 14”


Galaxy A24 jau gauna atnaujinimą su Android 14

Galaxy A24 jau gauna atnaujinimą su Android 14

” pradėjo platinti “One UI 6.0” atnaujinimą, pagrįstą “Android 14”, skirtą išmaniajam telefonui “Galaxy A24”. Šiuo metu atnaujinimas prieinamas Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos regionuose, o per artimiausias savaites tikimasi jį išplatinti plačiau.

Šiuo metu naujasis atnaujinimas tiekiamas su surinkimo versija A245FXXU3BWK3. Atnaujinime “One UI 6.0” į “Galaxy A24” įdiegta daugybė naujų funkcijų ir patobulinimų, įskaitant atnaujintą vartotojo sąsają, patobulintas privatumo ir saugumo funkcijas bei pagerintą našumą.

Į atnaujinimą taip pat įtrauktas 2023 m. lapkričio mėnesio “Android” saugumo pataisymas, kad įrenginys būtų apsaugotas nuo naujausių grėsmių. Norėdami atsisiųsti “One UI 6.0” atnaujinimą į “Galaxy A24”, atlikite šiuos veiksmus:

Kitas būdas atnaujinti telefoną – naudoti USB-C jungtį ir “Windows” kompiuterį “Android 14” programinei įrangai perkrauti. Įdiegus naujinį, būsite paraginti iš naujo paleisti prietaisą. Iš naujo paleidę prietaisą, naudosite naujausią “One UI 6.0” versiją.

Bendrovė “Samsung” palaipsniui platina stabilų “One UI 6.0” naujinį daugeliui suderinamų išmaniųjų telefonų, įskaitant “Galaxy A” seriją. Pavyzdžiui, “Galaxy A73 5G” ir “Galaxy A14 5G” taip pat neseniai pradėjo gauti “One UI 6” naujinį.

Išeiti iš AMP versijos