Gandai ar realybė? “iPhone 17” greičiausiai bus surenkamas Indijoje


Apple iPhone 17 gamyba Indijoje

Pasak “” analitiko Ming-Chi Kuo, standartinio “ 17” gamyba Indijoje prasidės 2025 m. antroje pusėje. M. Kuo teigia, kad “iPhone 17” naujo produkto pristatymas vyks Indijoje – tai bus pirmas kartas, kai “Apple” pradės kurti naują “iPhone” už Kinijos ribų. Apie tai rašo “MacRumors”.

“iPhone 17” bus gaminamas Indijoje? Panašu, kad tai tiesa

Standartinį “iPhone 17” “Apple” pasirinks surinkinėti Indijoje, nes jis yra “mažiau sudėtingas”, o tai sumažina broko riziką. Jau kelerius metus “Apple” Indijoje gamina senesnius “iPhone” ir kitus prietaisus, siekdama perkelti daugiau savo gamybos iš Kinijos. Palaipsniui “Apple” pradėjo suteikti savo gamykloms Indijoje daugiau atsakomybės ir pradėjo “iPhone 14” gamybą šioje šalyje praėjus vos kelioms savaitėms po prietaiso pasirodymo 2022 m. rugsėjį.

Gamindama “iPhone” Indijoje “Apple” bendradarbiauja su “Foxconn”, “Pegatron” ir “Wistron”, o “Foxconn” atlieka 75-80 proc. prietaisų surinkimo darbų. Foxconn Indijoje investavo daugiau nei 500 mln. dolerių, kad padidintų savo gamybos pajėgumus.

M. Kuo mano, kad šiuo metu Indijoje pagaminama 12-14 proc. visų “iPhone”, o iki 2024 m. ši dalis padidės iki 20-25 proc. Be to, kad “Apple” gali perkelti gamybą iš Kinijos, gamybos didinimas Indijoje suteikia “Apple” galimybę sustiprinti santykius su Indijos vyriausybe. Indija yra pagrindinė “Apple” rinka, nes šioje šalyje auga “Apple” produktų paklausa.

Primename, kad 2023 m. “Apple” atidarė pirmąsias mažmeninės prekybos parduotuves Mumbajuje, tačiau prekyba internetu Indijoje vykdoma nuo 2020 m.

Išeiti iš AMP versijos