“Huawei Mate 60 Pro+” tapo naujuoju “DxOMark” fotoaparatų testų reitingo lyderiu


Huawei Mate 60 Pro+ kameros testas

Prancūzijos laboratorijos “DxOMark” ekspertai išbandė dar vieną “” flagmano fotografijos galimybes.

Modelis “Mate 60 Pro+”, kaip ir buvo galima tikėtis, pasirodė geriau už savo kolegą “Mate 60 Pro”, kuris iki paskutinės akimirkos pirmavo reitinge (157 prieš 156 balai bendroje įskaitoje). Trečioji ir ketvirtoji vietos atiteko “iPhone 14 Pro Max” ir “iPhone 14 Pro” (abu surinkę po 154 taškus). Penktą ir šeštą vietas užima “Google Pixel 8 Pro” ir “Oppo Find X6 Pro” (po 153 taškus).

Huawei mate 60 pro+ kameros testo rezultatai 2

Kalbant apie atskirus testus, “Huawei Mate 60 Pro+” surinko 160 taškų už nuotraukas, 148 taškus už vaizdo įrašus, 152 taškus už priartinimą, 80 taškų už bokeh efektą ir 83 taškus už peržiūrą.

Fotoaparatas užtikrina puikią visų tipų nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybę bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Ji tiksliai užfiksuoja kūno atspalvius net ir sudėtingomis sąlygomis. Dar vienas privalumas – kintama diafragma, kuri automatiškai prisitaiko prie kadre esančių žmonių skaičiaus ir išlaiko visus sufokusuotus. Vaizdai pasižymi dideliu detalumu įvairiais fotografavimo scenarijais. Iš minusų ekspertai pastebėjo nedidelius matomus apribojimus vaizdo įrašuose, nufilmuotuose sudėtingomis prasto apšvietimo sąlygomis.

Išeiti iš AMP versijos