iPhone 15 Pro bus išleistas su išskirtinėmis funkcijomis

iPhone telefonai

Internete pradėjo sklisti gandai apie iPhone 15. Pasak autoritetingo viešai neatskleisto asmens, Apple ketina dėti daugiau pastangų, kad pritrauktų potencialius pirkėjus. Tad naujoje iPhone 15 versijoje bus galima pamatyti išskirtines funkcijas.

Šiek tiek plačiau apie iPhone 15 Pro

Daugiausia dėmesio bus skiriama pažangesnėms versijoms. Tai paskatino prieš porą mėnesių debiutavusio „iPhone 14 Pro / Pro Max“ paklausa. Norėdami tai padaryti, bendrovė planuoja naujus telefonus aprūpinti daugybe išskirtinių funkcijų. Šiuo metu žinomi 4 pakeitimai.

Viena iš pirmųjų išskirtinių naujų funkcijų greičiausiai bus naujausias A17 Bionic mikroschemų rinkinys, pagrįstas TSMC 3 nm procesu.

Penkioliktoje serijoje tik „Pro“ versijos gaus naują mikroschemų rinkinį, o pagrindinės ir „Plus“ versijos bus su praėjusių metų procesoriais. 2023 m. iPhone taip pat bus su nauju USB Type-C prievadu, kuris užtikrins greitesnį duomenų perdavimą ir greitesnį įkrovimą.

Pro versija taip pat gaus padidintą RAM kiekį (8 GB, palyginti su 6 GB dabar). Galiausiai, „iPhone 15 Pro Max“ turėtų turėti periskopinį teleobjektyvą su 10 kartų optiniu priartinimu.

Exit mobile version