Įvardinti 5 ženklai, rodantys, kad laikas keisti išmanųjį telefoną

Anroid telefonas

Vieni telefonus perka todėl, kad senasis sugedo, kiti – nes išleistas naujas telefono modelis. Viskas yra individualu ir priklauso nuo vartotojo poreikių. Tačiau yra 5 veiksniai, skatinantys įsigyti naują telefoną. Pakalbėkime apie juos toliau.

Išmanusis telefonas įkaista

Užduotys, įgyvendinamos mobiliuoju įrenginiu, reikalauja išteklių. Jame įdiegtos programos yra nuolat atnaujinamos, pridedant patobulintą funkcionalumą. Procesorius yra priverstas ieškoti daugiau energijos jiems palaikyti, o tuo tarpu telefonas pradeda kaisti. Jei net atliekant paprasčiausias užduotis įrenginio korpusas įkaista dažniau, o programėlių veikimas sulėtėja, apsvarstykite galimybę pakeisti telefoną.

Telefono spartinimas

Android pritrūko atminties

Didėjant sistemos reikalavimams ir turinio kiekiui, reikia daugiau atminties. Anksčiau ar vėliau tai baigiasi. Tokiu atveju galite ištrinti kai kurias programas, išvalyti talpyklą, tačiau tai tik laikina priemonė. Jei suprantate, kad kompromisų rasti tapo sunkiau, o net išoriniai diskai nepadeda, greičiausiai laikas įsigyti naują įrenginį su galingesniais vidiniais resursais.

Greitas akumuliatoriaus išsikrovimas

Dėl padidėjusių sistemos reikalavimų ir sistemingų jos atnaujinimų programėlė taip pat sunaudoja didžiulius išteklius. Dėl to pastebimas programėlės sulėtėjimas, greitas telefono išsikrovimas. Be to, baterija praranda pradinę talpą.

Nėra jokių atnaujinimų

Siūlydami Android naujinimus gamintojai garantuoja mobiliojo įrenginio tinkamumą. Su kiekviena nauja versija jie optimizuoja apsaugos lygį, pagerina sistemos funkcionalumą ir pašalina grėsmes. Vidutiniškai atnaujinimai veikia 3 metus po telefono išleidimo, o vėliau atnaujinimai nebeišleidžiami.

Faktas yra tas, kad kiekvienas naujas atnaujinimas yra atsakingas už vieno ar kito darbo algoritmo optimizavimą. Tad, jeigu norite jaustis saugesni, siūlome įsigyti naują telefoną su naujausia operacine sistema.

Programų įdiegimo sunkumai

Jei naujinimų nėra, netrukus susidursite su negalėjimu įdiegti programų. Paprastai vartotojas mato pranešimą „Jūsų įrenginys nepalaiko programos“. Jei jūsų telefonui yra daug metų, padėties išspręsti neįmanoma, nes būtent pasenęs modelis yra susijęs su kilusiomis problemomis.

Exit mobile version