Jei išmaniajame telefone turite vieną iš šių programų, nedelsdami ją pašalinkite

Istrinkite sias Android programas

Istrinkite sias Android programas

“Dr. Web” (antivirusinė) nustatė daugiau nei 30 naujų įsilaužėlių programų. Šios programos yra užmaskuotos ir yra pavojingos. Darbas atliktas meistriškai – kai kurios iš šių programėlių buvo atsisiųstos milijonus kartų ir niekas nieko neįtarė. “Google” gavo sąrašą ir pašalino visą kenkėjišką turinį iš “Play Store”, tačiau pavojingos programėlės vis dar tebėra daugelio naudotojų įrenginiuose.

Kenksmingos programos Android telefonuose

Informacijos saugumo ekspertai atkreipia dėmesį į aukštą kenkėjiškų programų vykdymo lygį ir neregėtą jų kūrėjų įžūlumą. Šios programėlės ima mokestį už prenumeratą, pačios diegia kenkėjiškas programas, kuria netikras paskyras ir įsilaužia į esamas paskyras. Jie reikalauja prieigos prie visų telefono funkcijų, srauto, el. laiškų ir “Messenger” pokalbių. Jei naudotojas priešinasi, programėlės gali užrakinti ekraną arba atskiras prietaiso funkcijas.

Programėlės slepia savo buvimą telefone, atrodo kaip nekenksmingi nuotraukų redaktoriai ar ekrano užsklandos albumai, o tikrosios veiklos naudotojas nepastebi. Kenkėjiška programinė įranga gali įjungti kamerą, mikrofoną ir skaityti skaičių ir raidžių paspaudimus, kad užfiksuotų naudotojo informaciją. Kenkėjiškų parinkčių sąrašas yra platus, todėl rekomenduojama kuo greičiau pašalinti šias programas ir patikrinti įrenginį dėl virusų.

Naujų kenkėjiškų programų iš “Dr. Web” sąrašas

Nedelsdami pašalinkite šias programas! Pasidalinkite šiuo straipsniu su savo draugais ir artimaisiais.

Dalintis:
Exit mobile version