Ką daryti, jeigu iš dulkių siurblio sklinda nemalonus kvapas? Ši priemonė tikrai padės!


Blogas dulkių siurblio kvapas

Jeigu ilgą laiką naudojate dulkių siurblį, jis pradeda skleisti nemalonų kvapą. Jei problema išlieka net ir po to, kai išvalėte filtrus ir dulkių maišelius ar talpyklas, turėtumėte jį dezinfekuoti.

Dulkių siurblio priežiūra

Pirmiausia, jei įmanoma, išvalykite ir išplaukite dulkių konteinerį, o tada jį išdžiovinkite. Taip pat išplaukite filtrus su skalbimo muilu arba actu ir gerai juos išdžiovinkite.

Dulkių siurblio antgalius ir vamzdžius taip pat reikia reguliariai valyti. Juos taip pat galima išplauti plovikliu ir prieš naudojant gerai išdžiovinti.

Jei dulkių siurblio maišelyje kaupiasi nešvarumai ir dulkės, nepamirškite jo laiku ištuštinti ir išplauti muiluotu vandeniu.

Jei kruopščiai išvalėte visas prietaiso dalis, o kvapas vis dar jaučiamas, prieš naudodami dulkių siurblį pabandykite į dulkių maišelį ar talpyklą įberti kelis šaukštus valgomosios sodos. Taip pat pabarstykite sodos ant grindų, įjunkite dulkių siurblį ir naudokite vamzdį be antgalio tai susiurbti. Šie milteliai pateks į vidų ir dar labiau dezinfekuos dulkių siurblį.

Jei norite, kad dulkių siurblys skleistų malonius aromatus, galite paimti medvilninius diskelius, pamirkyti juos aromatiniame eteriniame aliejuje ir įdėti į skylutes, kuriose yra oro filtrai. Taip pat į dulkių talpyklą galite įdėti vatos diskelių su eteriniais aliejais arba mėgstamais kvepalais. Dirbant dulkių siurbliui oras kvepės jūsų pasirinktais kvapais.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos