Ką reikia žinoti prieš perkant iPhone 14 Plus?


Vartotojai jau seniai prašė Apple įprasto, o ne Pro iPhone modelio su dideliu ekranu. Tačiau gamintojas visada ėjo savo keliu ir vietoj didelio iPhone pardavinėjo mažą, kuris buvo įdomus labai ribotam žmonių ratui. Juk laikas parodė, kad dauguma vartotojų patogiai naudoja įrenginius su dideliais ekranais, nes tokiuose įrenginiuose daug patogiau naudoti turinį. Rugsėjo 7 d. „Apple“ mums parodė įprastą „“ ir padidintą jo versiją „iPhone 14 Plus“. Suteikdami vartotojams tai, ko jie norėjo.

iPhone 14 Plus

Tačiau arba dėl noro užtikrinti visų modelių pardavimą, arba tiesiog nespėjus pagaminti reikiamo kiekio, „iPhone 14 Plus“ prekyba prasidėjo tik nuo spalio 7 d. Nors kitus tris modelius pirkėjai jau seniai išmėgino. Mes surinkome visus svarbiausius dalykus, kuriuos reikia žinoti apie iPhone 14 Plus prieš perkant.

iPhone 14 Plus – matmenys

Pirmas ir svarbiausias dalykas, kurį turėtumėte žinoti perkant „iPhone 14 Plus“, yra jo matmenys. Išmaniojo telefono plotis – 78,1 mm, aukštis – 160,8 mm, korpuso storis – 7,8 mm. Tai gana didelis prietaisas, kurį ne visada bus patogu naudoti, jei turite mažas rankas. Ekrano įstrižainė – 6,7 colio, svoris – 203 gramai.

Kaip jau minėta aukščiau, iPhone 14 Plus tapo didžiausiu baziniu iPhone. Prieš pirkdami būtinai atsiminkite tai. Jei yra galimybė parduotuvėje pajusti išmanųjį telefoną, geriau tai padaryti. Ypač jei naudojote „iPhone“, kurių įstrižainė buvo 6,1 colio ir mažesnė. Priešingu atveju galite nusivilti. Smagu, kad „Apple“ padidino „iPhone 14 Plus“ ekrano skiriamąją gebą beveik iki „iPhone 14 Pro Max“ lygio. Dėl šios priežasties naujovės ekranas yra toks pat kokybiškas ir aiškus, kaip ir kitų modelių. Pikselių tankis buvo 458 ppi, o tai yra puikus skaičius.

iPhone dydžiai

iPhone 14 Plus baterija

Pagrindinis „iPhone 14 Plus“ pranašumas yra jo baterija. Atsižvelgiant į „iPhone 13 Pro Max“ procesorių ir į tai, kad nėra nereikalingų energiją vartojančių funkcijų, tokių kaip „Always On Display“, naujasis išmanusis telefonas turėtų veikti bent jau praėjusių metų „iPhone 13 Pro Max“ lygiu.

Atkreipkite dėmesį, kad iPhone 13 Pro Max ekrane buvo įdiegta ProMotion technologija ir jis veikė 120 Hz dažniu. „IPhone 14 Plus“ tokio lusto neturi. Atitinkamai, ekrano energijos suvartojimas bus daug mažesnis.

iPhone 14 ir iPhone 14 Plus“ – ką jie turi bendro

Kameros, procesorius, korpuso medžiagos ir spalvos. Viskas taip pat. Kitų skirtumų tarp išmaniųjų telefonų nėra. Galima net sakyti, kad iPhone 14 Plus yra padidintas iPhone 13. Juk 14 praktiškai nesiskiria nuo 13. Jei jau turite iPhone 13, tuomet naują 14 modelį turėtumėte pirkti tik tokiu atveju, jei jums svarbus didesnis telefono ekranas.

Įstrižainės padidėjimas 0,6 colio bus gana pastebimas. Išmanusis telefonas bus suvokiamas visiškai kitaip, palyginti su įprastu modeliu. Tačiau nepavyks įgyti visiškai kitokios naujojo įrenginio patirties.

Išeiti iš AMP versijos