Kompiuteriai / TV / TelefonaiTelefonai

Kaip apsaugoti išmaniojo telefono akumuliatorių nuo šalčio žiemą?

Eksperto teigimu, ekranas ir baterija yra išmaniųjų telefonų elementai, kurie dažniausiai patiria hipotermiją. Dėl to akumuliatorius praranda talpą, ypač ilgai veikiant šalčiui, o ekranų skystųjų kristalų dinamika prastėja, todėl nukenčia LCD jutiklių ir išmaniųjų telefonų ekranų reakcijos laikas ir atsakas. Verta nepamiršti, kad IPS matricose esantys įtaisai gali būti labai vangūs. Diodiniuose ekranuose paprastai taip neatsitinka, tačiau gali atsirasti „nemalonus mirgėjimas“.

Kaip apsaugoti telefono akumuliatorių nuo peršalimo?

Kaip apsaugoti telefona nuo salcio

 

Specialistas taip pat atkreipė dėmesį, kad esant šalčiui negalima pasitikėti įkrovos indikatoriumi, nes akumuliatorius išsikrauna gerokai greičiau.

Kad išvengtumėte tokių problemų, neturėtumėte išmaniojo telefono per ilgai laikyti šaltame ore, taip pat venkite nepalikite telefono ant apledėjusių paviršių ir ant sniego, o grįžę į šiltą patalpą, tiesiog palikite jį patalpoje, kad prietaisas sušiltų iki kambario temperatūros. Negalima naudoti greitojo įkroviklio šaltyje, nes galite sugadinti akumuliatorių.

Svarbu: parėję iš lauko, niekada nepadėkite telefono drėgnoje patalpoje, nes susikaupęs kondensatas telefone gali nepataisomai sugadinti jūsų įrenginį.

Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Prenumeruokite naujienas Google News platformoje

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT straipsnių ir naujienų autorius el. p. redakcija@kaipkada.lt tel. +370 695 72614

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: