Kaip atskirti natūralią odą nuo dirbtinės?

Natūrali ir dirbtinė oda

Šiuolaikinių technologijų dėka gamintojai išmoko gaminti labai kokybiškus odos pakaitalus, kuriuos gana sunku atskirti nuo natūralios medžiagos. Yra liaudies metodai, kurie jums padės tai padaryti. atskirti odą nuo pakaitalo – skaitykite šiame straipsnyje.

Deja, drabužių, avalynės ir įvairių aksesuarų gamintojai šiandien vis labiau nutyli apie odos pakaitalų naudojimą ir savo gaminius išskiria kaip natūralius. Tačiau niekas nenori pirkti brangaus gaminio, kuris tik iš išorės atrodo kaip odinis daiktas, o iš tikrųjų greitai susidėvi. Nuo tokių bėdų galite apsisaugoti, jei žinote, kaip atskirti odą nuo pakaitalo.

Pavadinimas, kaina ir etiketė

Parduotuvėje pasimatuojant batus ar drabužius ne taip paprasta atskirti natūralią odą nuo dirbtinės (eko). Visų pirma, jūs neturite daug laiko. Ir niekas neleis eksperimentuoti su gaminiu. Todėl šiuo atveju pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į medžiagos pavadinimą.

Gamintojai dažnai klaidina pirkėjus paprastu rinkodaros triuku. Medžiagą jie vadina „eko “, „veganiška oda“, „regeneruota oda“. Tai visi odos pakaitalų pavadinimai. Ant dėžutės turi būti užrašas „“. Taip pat verta atkreipti dėmesį į kainą. Gaminiai iš natūralios odos negali būti pigūs.

Taip pat galite pažvelgti į žymą. Daugelis gamintojų, gaminančių gaminius iš natūralios odos, šiandien prie etiketės pritvirtina nedidelį medžiagos pavyzdį.

Kaip atskirti odą nuo pakaitalo?: liaudies metodai

Jei jau įsigijote prekę ir dabar abejojate, ar ji pagaminta iš natūralios odos, galite patikrinti septynias svarbias savybes:

Jei vis dar nesate tikri, ar turite natūralios odos gaminį, galite atlikti kitą eksperimentą. Jei pridėsite delną prie medžiagos, natūrali oda greitai perims jūsų kūno temperatūrą, tačiau pakaitalas po kelių minučių taps šiltesnis nei jūsų ranka.

Išeiti iš AMP versijos