Kaip gerti vandenį norint numesti svorio: greitas svorio metimas be jokių treniruočių


Visi mitybos specialistai teigia, kad norint efektyviai numesti svorio reikia gerti tam tikrą kiekį vandens. Tačiau ne visi žino vandens normą ir kaip tinkamai jį gerti.

Pagrindinės priežastys, kodėl metant svorį reikia gerti vandenį

Tai padidina medžiagų apykaitą

Žymiai pagreitėja medžiagų apykaitos procesai, taip pat pradedate prarasti kilokalorijas – jūsų kūnas išleis apie 100 kcal, kad pasisavintų 2 litrus vandens. Tiek pat galite sudeginti per 45 minutes trunkantį pasivaikščiojimą.

malšina troškulį ir slopina norą valgyti, nes organizmui nereikia papildomo maisto, kad iš jo gautų skysčio. Gėrimo režimas padeda sumažinti apetitą. Vos viena stiklinė prieš valgį padės numesti 1,5 kg per aštuonis mėnesius. Daugelis žmonių nori sukurti tam tikrą režimą, kad išgertų savo normą vandenį ir pradėtų mesti svorį.

Vandens gėrimas

Kaip gerti vandenį?

Verta pradėti ryte – pabudę išgeriame pirmąją stiklinę vandens. Tai padės organizmui pradėti visus procesus. Vandenį reikia gerti 30 minučių prieš valgį ir valandą po jo. Per dieną geriame kiek norime, bet po 20:00 verta sumažinti apimtis, kad nebūtų patinimų.

Laikui bėgant susiformuos įprotis gerti vandenį, ir šiam procesui nereikės papildomo dėmesio. Norint apskaičiuoti reikiamą tūrį, yra daug būdų. Vienas iš paprasčiausių – savo svorį padalyti iš 20 arba apskaičiuoti, remiantis tuo, kad kiekvienam kilogramui vidutiniškai reikia 40 ml vandens.

Kaip gerti vandenį su citrina?

Kad įprastą vandenį paverstumėte stebuklingu gėrimu svorio metimui, į stiklinę skysčio reikia įpilti 50 g citrinos sulčių. Gerkite šį vandenį pusvalandį prieš valgį. Tai taip pat padės pašalinti edemą. Poveikį galite dar labiau sustiprinti įdėję 10 g šviežio arba džiovinto imbiero.

Jei turite padidintą rūgštingumą, geriau negerti vandens su citrina, o vietoje citrinos naudoti šaukštelį medaus. Tai nuramins jūsų skrandį. Galite visiškai nesivarginti ir gerti karštą vandenį, norėdami numesti svorio – vos viena stiklinė skysčio, pašildyto iki 40 laipsnių pabudus, pagerins jūsų sveikatą.

Išeiti iš AMP versijos