Kaip greitai išdžiovinti drėgnus batus: kelios svarbios taisyklės

Žieminių batų priežiūra

Batus geriau išdžiovinti iškart grįžus namo. Taip yra dėl to, kad drėgmė prisideda prie greito grybelių ir bakterijų dauginimosi. Tuo pačiu metu gali atsirasti tam būdingas kvapas, kurį bus sunku pašalinti. Norėdami greitai išdžiovinti batus, turite laikytis kelių paprastų taisyklių.

PARUOŠIMAS DŽIOVINIMUI

Batų paruošimas džiovinimui susideda iš kelių paprastų žingsnių.

VENKITE TIESIOGINIO KARŠČIO

Nedėkite batų ant radiatoriaus arba nedėkite jų šalia atviros ugnies šaltinio. Batų džiovinimas saulėje taip pat nėra geriausias pasirinkimas. Per didelis karštis blogai veikia viršutinį batų sluoksnį. Šilumos įtakoje gali pasikeisti klijų, impregnavimo ir kitų medžiagų savybės. Dėl to batai praras savo savybes ir suges. Geriau pabandykite rasti vietą, kurioje būtų gera oro cirkuliacija. Tai žymiai pagreitins džiovinimo procesą. Tuo pačiu metu batai nepraras formos ir nesuges.

BATŲ DŽIOVINTUVŲ NAUDOJIMAS

Šiuolaikinės džiovyklos turi elektrinius šildymo elementus. Jie dedami į batus, o po to įjungiami į elektros lizdą. Gamintojai riboja maksimalią džiovyklių temperatūrą, todėl jos nesugadins batų. Šiuolaikiniuose modeliuose yra ultravioletinės lempos, padedančios kovoti su bakterijomis.

NAUDOJANT POPIERINES SERVETĖLES

Norėdami greitai atsikratyti drėgmės batuose, į vidų turite įdėti keletą gabalėlių popierinių rankšluosčių. Tokios medžiagos gerai sugeria drėgmės perteklių. Servetėlės ​​turi būti keičiamos kas 4 valandas.

Išeiti iš mobilios versijos