Kaip greitai išsiblaivyti po išgertuvių?

Kaip greitai išsiblaivyti po išgertuvių?

Kaip greitai išsiblaivyti po išgertuvių?

Daugelis iš mūsų mėgsta linksmintis ir šiek tiek išgerti. Tačiau labai dažnai po ilgos nakties skauda galvą ir kankina pagirios. Tad kaip greitai išsiblaivyti?

Kaip atsikratyti kankinančios būsenos ir išsiblaivyti?

4 būdai greitai atsikratyti pagirių

Rekomenduojame raugerškių arbatą kaip priemonę, apsaugančią kepenis nuo alkoholio poveikio. Tačiau šį nuovirą reikia gerti prieš vartojant alkoholį.

Antrąjį metodą tikriausiai visi žinote. Tai aktyvinta medžio anglis. Nenuvertinkite to. Tai padės kepenims susidoroti su apsinuodijimu. Svarbi taisyklė – medžio anglį reikia vartoti prieš geriant, o ne po audringos nakties!

Trečioji medžiaga, kuri gali padėti, vadinama N-acetilcisteinu, sutrumpintai NAC. Tai antioksidantas, naudojamas uždegiminėms ligoms gydyti. Nustatyta, kad jis mažina galvos skausmą, pykinimą ir nerimą.

Raudonojo ženšenio arbata taip pat gali palengvinti nemalonią būklę. Šis senovinis kinų vaistas nuo pagirių stiprina imuninę sistemą ir energijos lygį. Ši arbata taip pat atpalaiduoja nervus, joje yra B grupės vitaminų ir vitamino C.

Vanduo

Taip pat nepamirškite gerti daug vandens, nes po išgertuvių vanduo padeda atstatyti skysčių pusiausvyrą organizme. Taip pat vitaminas C gali padėti sušvelninti simptomus. Jo yra vaisiuose ir daržovėse.

Exit mobile version