Kaip išsirinkti džinsus jų nepasimatavus?


Tikriausiai pastebėjote, kad skirtingose parduotuvėse džinsų ar kelnių dydžiai skiriasi, nors jūsų dydis pavyzdžiui yra L. Norint nusipirkti naujus džinsus dažniausiai tenka pasimatuoti nuo 5 iki 10 džinsų, kol surandate tuos kurie jums tinka.

Tinkamas džinsų dydis jų nesimatavus

Tikriausiai socialiniuose tinkluose matėte sklandantį Zara dydžio vadovą. Interneto legenda byloja, kad kvadratas ant etiketės nurodo įprastą dydį, trikampis įspėja apie „mažus dydžius“, apskritimas – kad tai laisvai krentantis drabužis. Bet, pirma, tokia žymų – užuominų sistema veikia ne kiekvienoje parduotuvėje, antra, be Zara, yra ir kitų prekių ženklų, kuriuose ieškome rūbų.

Stilistai surado puikią išeitį. Internete pasklido vaizdo įrašas, kuriame mergina aiškina: kad suprastum, ar tau tinka, tereikia jų „juosmenį“ apsijuosti aplink kaklą. Jei kelnės neapsijuosia, jos mažos. Jei kraštai sutampa, jie bus per dideli. Jei jie susikerta, dydis yra tobulas.

Džinsų dydis pagal kaklą

Vartotojai patvirtina, kad tai tikrai veikia! Apie šį triuką daug kas žinojo seniai, kažkam pasakojo mama, kažkam papasakojo draugai, dirbantys drabužių parduotuvėse. Tačiau yra svarbi išimtis: triukas su džinsais efektyvus vidutinio sudėjimo kūnui, kai kuriais atvejais vis tiek teks pasimatuoti kelnes. Tačiau pabandyti verta bet kuriuo atveju: įsivaizduokite, kiek laiko galite sutaupyti apsipirkdami!

Renkantis džinsus yra ir kitų triukų. Pavyzdžiui, jei renkatės “slim” modelį, tada prieš pasimatuodami pabandykite suspaustu kumščiu perbraukti kelnių vidų. Jei kumštis juda laisvai ir gali išlysti be problemų, tada džinsai turėtų tikti. Jei netelpa kumštis, tai netilps ir koja.

Išeiti iš AMP versijos