Kaip išsirinkti tinkamą naudotą automobilį: 5 svarbiausi patarimai, kuriuos reikia žinoti prieš jį perkant


Naudoto automobilio pirkimas gali būti labai gera išeitis norintiems sutaupyti. Tačiau tam, kad galėtumėte pasinaudoti šiuo sandoriu, turite žinoti tam tikrą informaciją, kuri išgelbės jus nuo nepageidaujamų įvykių posūkių. Turime keletą patarimų, kurie padės jums įsigyti geriausią naudotą automobilį.

Biudžeto nustatymas ir jo laikymasis

Prieš pradėdami ieškoti naudoto automobilio, nustatykite tam tikrą biudžetą ir jo laikykitės. Nustatykite didžiausią sumą, kurią galite sau leisti išleisti, atsižvelgdami į tokius veiksnius, kaip draudimas, techninė priežiūra ir degalų sąnaudos. Taip susiaurinsite savo pasirinkimo galimybes ir išvengsite pernelyg didelių išlaidų. Atsižvelkite į ilgalaikes išlaidas, pavyzdžiui, remonto ir techninės priežiūros išlaidas.

Automobilio istorijos tyrimas

Prieš perkant automobilį labai svarbu ištirti jo istoriją. Sužinokite transporto priemonės identifikavimo numerį (VIN) ir patikrinkite ataskaitą, tai nekainuoja daug. Šiame dokumente bus pateikta informacija apie ankstesnius savininkus, eismo įvykių istoriją ir techninės priežiūros įrašus. Tai padės jums priimti pagrįstą sprendimą dėl automobilio būklės ir patikimumo.

Naudoto automobilio įsigijimas

Kruopštus patikrinimas

Patikrinkite automobilio išorę, ar nėra jokių pažeidimų ar rūdžių požymių. Apžiūrėkite, ar padangos nėra susidėvėjusios. Atidarykite variklio dangtį ir patikrinkite, ar nėra nuotėkio ar keistų garsų. Patikrinkite visus žibintus, signalus ir elektros komponentus. Išbandykite automobilį, kad įvertintumėte jo veikimą ir valdymą.

Profesionali apžiūra

Pasamdykite kvalifikuotą mechaniką, kuris gali nustatyti visas paslėptas problemas.

Derybos dėl kainos

Ištirkite jus dominančio automobilio rinkos vertę ir pasinaudokite šia informacija derėdamiesi dėl teisingos kainos. Būkite pasirengę pasitraukti, jei pardavėjas nenorės sutikti su jūsų norima suma. Atminkite, kad naudotų automobilių yra daug, todėl nereikia sutikti su kaina, kuri yra didesnė už automobilio vertę.

Išeiti iš AMP versijos