Kaip nuvalyti televizoriaus ekraną, kad jo nepažeistumėte: pagrindinės valymo taisyklės

Kaip valyti televizoriaus ekraną

Anksčiau ar vėliau, įsigijus įrangą, visiems savininkams kyla klausimas, kaip nuvalyti televizoriaus ekraną, kad jis vėl taptų švarus. Juk norime to ar nenorime kaupiasi dulkės, atsiranda pirštų atspaudai, atsitiktinės dėmės nuo maisto ar gėrimų.

Čia nėra nieko sudėtingo, svarbiausia tai padaryti teisingai, kad nesubraižytumėte ekrano ar dar blogiau – nesugadintumėte įrangos.

Kaip plauti televizoriaus ekraną – pagrindinės taisyklės

Prieš valydami televizoriaus ekraną namuose, turėtumėte atsiminti pagrindines taisykles:

Kaip nuvalyti televizoriaus ekraną – geriausia priemonė

Paprasčiausias ir patikimiausias būdas nuvalyti televizoriaus ekraną – įsigyti specialias servetėles. Jų galima rasti tiek buitinės technikos parduotuvėse, tiek daugelyje prekybos centrų, taip pat ir statybiniuose, arba užsisakyti internetu. Tokios servetėlės ​​monitoriams kainuoja maždaug nuo 80 iki 150 grivinų už 100 vienetų dėžutę, priklausomai nuo prekės ženklo ir pardavėjo.

Be servetėlių, yra ir kitų rūšių valymo priemonių, tokių kaip specialūs skysčiai ir putos. Jie užtepami ant minkštos mikropluošto šluostės (arba šluostės) ir nuvalykite ekraną. Tokias lėšas dažnai galima nusipirkti jau komplekte, kuriame yra viskas, ko jums reikia.

Pirštų atspaudus ant televizoriaus ekrano galite pašalinti nuvalydami jį šiek tiek drėgna vandenyje suvilgyta mikropluošto šluoste. Bet geriau naudoti distiliuotą vandenį, nes paprastas vanduo gali palikti dryžius. Tačiau atminkite, kad daugelis gamintojų nerekomenduoja naudoti nieko šlapio.

Atminkite, kad bet koks gaminys, kurį norite naudoti televizoriaus ekranui nuvalyti, turi būti specialiai sukurtas šiam tikslui ir ant pakuotės turi būti atitinkamas pavadinimas.

Kuo negalima valyti televizoriaus ekrano?

Monitorių negalima valyti alkoholio turinčiais produktais. Nenaudokite langų ir indų valiklių, acetono ir miltelių pavidalo medžiagų, net sodos.

Nevalykite televizoriaus ekrano tualetiniu popieriumi, popieriniais rankšluosčiais ir servetėlėmis. Seni laikraščiai taip pat neleidžiami. Taip pat nenaudokite įprastų drėgnų servetėlių – net jos per kietos.

Atsisakykite ekrano šluostyti acto tirpalu ir kitais improvizuotais naminiais gaminiais. Taip pat nereikia vežtis automobilio priežiūros priemonių.

Atminkite, kad jūsų televizoriaus ekranas yra sudėtingas ir subtilus dalykas, kurį gali lengvai sugadinti dauguma valymo priemonių, prie kurių esate įpratę valydami kitus paviršius.

Exit mobile version