Internetas / WEB

Kaip paleisti muziką per „Zoom“?

Groti muziką „Zoom“ susitikimuose yra paprasta ir smagu. Galite pasirinkti muzikos kūrinį iš bet kurios kompiuterio ar interneto vietos ir paleisti jį per susitikimus. Štai kaip tai padaryti.

Norėdami naudoti muzikos grojimo parinktį „Zoom“ programoje, naudokite ekrano bendrinimo parinktį, nors iš tikrųjų nesidalysite savo ekranu.

Muzikos paleidimas per „Zoom“ susitikimo metu

Jei siūlote fitneso susitikimus, žaidimų sesijas ar ką nors panašaus, muzika gali labai pagerinti virtualių susitikimų patirtį.

Norėdami tai padaryti, pirmiausia staliniame kompiuteryje paleiskite „Zoom“ programą. Tada įeikite į susitikimą.

Įėję į susitikimą, ekrano apačioje spustelėkite „Share Screen“ (bendrinti ekraną). Nesijaudinkite, savo ekranu nesidalinsite.

Groti muzika per Zoom

Atsidariusiame lange viršuje spustelėkite „Advanced“.

Groti muzika per Zoom 2

Skirtuke „Išplėstinė“ spustelėkite „Kompiuterio garsas“. Taip dabartiniame susitikime bus paleistas jūsų darbalaukio sistemos garsas.

Tada lango apatiniame dešiniajame kampe spustelėkite „Bendrinti“.

Groti muzika per Zoom 3

Dabar „Zoom“ atkurs bet kokį jūsų kompiuterio skleidžiamą garsą susitikime. Tai reiškia, kad jei kompiuteryje paleisite vietinį arba internetinį muzikos įrašą, jis skambės ir jūsų susitikime.

Taigi eikite į mėgstamą muzikos transliavimo paslaugą, pasirinkite mėgstamą kūrinį ir pradėkite jį groti. Susitikimo dalyviai galės klausytis jūsų muzikos kūrinio. Taip pat veiks ir vietoje išsaugota daina, įrašyta tokioje programoje kaip „Windows Media Player“.

Kai norėsite nutraukti muzikos grojimą susitikime, „Zoom“ programos susitikimo ekrano viršuje spustelėkite „Sustabdyti bendrinimą“. Atkreipkite dėmesį, kad tai tik sustabdys muzikos grojimą; jūsų susitikimas bus tęsiamas kaip įprastai.

Groti muzika per Zoom 4

Štai kaip į virtualius susitikimus įnešite šiek tiek muzikinio akcento. Mėgaukitės!

Patarimai, kaip groti muziką „Zoom“ programoje

Norėdami pagerinti muzikos kokybę, galite pakoreguoti keletą parinkčių „Zoom“ programoje kompiuteryje.

Pirmoji parinktis – nustatyti, kad muzika būtų grojama stereofoniniu režimu. Norėdami tai padaryti, kai esate skirtuke „Advanced“ (Išplėstiniai), spustelėkite šalia „Computer Audio“ (kompiuterio garsas) esančią rodyklės žemyn piktogramą ir pasirinkite „Stereo“ (stereo). Tai pakeis jūsų garso liniją iš monofoninės į stereofoninę.

Groti muzika per Zoom 5

Dar viena parinktis, kurią galima koreguoti norint pagerinti muzikos kokybę, yra fono triukšmo slopinimas. Padidinimas slopina bet kokį foninį triukšmą jūsų posėdžiuose, o tai kartais turi įtakos ir muzikos atkūrimui.

Norėdami sumažinti šį slopinimą iki žemiausio įmanomo lygio, atidarykite „Zoom“ ir eikite į profilio meniu > Nustatymai > Garsas. Ten skyriuje „Fono triukšmo slopinimas“ pasirinkite parinktį „Žemas“.

Groti muzika per Zoom 6

Tikimės, kad tai padės jums kokybiškai atkurti mėgstamą muziką „Zoom“ susitikimuose.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button