Kaip papuošti namus ir eglutę 2021-2022 metais?

Idejos Kaip papuosti eglute 2021 2022 metais

Idejos Kaip papuosti eglute 2021 2022 metais

Kalėdų eglutės ir namų puošimas Šv. Kalėdoms ir Naujiems metams yra sena tradicija, paplitusi daugelyje Europos šalių, tarp jų ir Lietuvoje. Kalėdų eglutė tapo šventės simboliu. Be jos žiemą namuose nėra jauku, nėra “tos” atmosferos. Artėjant 2022-iesiems metams turėtumėte pagalvoti apie eglutės ir namų puošimą.

Kaip puošti namus ir eglutes Šv. Kalėdoms ir Naujiems metams?

Žvaigždės ant eglutės viršaus ir nuo svorio lenkiamos eglių šakos – jau praeitis. LED lemputės aplink visą namą ir popierinės snaigės ant šviestuvo taip pat liko praeityje. Atsiranda tendencijų, kūrybinių idėjų, kaip stilingai ir madingai papuošti savo eglutę ir namus.

Kaip parinkti gerą vietą namuose kalėdinei eglutei?

Visi namo kampai turi tam tikrą energiją. Kalėdų eglutės pastatymas palankioje vietoje gali pritraukti sėkmę, meilę ir laimę. Galbūt ne visi žino, kad viršūnė nekerpama, nes ji yra teigiamos energijos laidininkas. Geriausia rinktis optimalų dydį.

Kokią vietą namuose pasirinkti Kalėdų eglutei:

Kaip papuošti Kalėdų eglutę 2022 metams?

Mėlynasis vandens Tigras, 2022 metų šeimininkas, nemėgsta ryškių, puošnių ir spalvingų dekoracijų. Eglutei puošti tikrai neturėtumėte naudoti raudonų elementų. Geriau papuošti:

Šampanas ir auksas puikiai dera su žalia spalva. Tigrui patiks jūros bangų derinys su mėlyna ir sidabrine spalvomis. Jei kam nors patinka ramesni atspalviai, eglutę geriau puošti šviesiai pilkais, žaliais žaisliukais. Nesenstanti klasika – sidabrinė, mėlyna ir balta spalvos.

Kokiu stiliumi puošti eglutę?

ECO stilius

Didžiausias dėmesys skiriamas natūralumui. Jokio plastiko, stiklo ar blizgučių. Žaislai turėtų būti iš ekologiškų ir greitai suyrančių medžiagų. Pvz.: gilės, kavos pupelės ir citrusiniai vaisiai.

SKANDINAVIŠKAS stilius

Naudokite sidabrinius, baltus ir mėlynus žaislus, pagamintus iš natūralių medžiagų. Jokių ryškiaspalvių žaisliukų.

KANTRI stilius

Natūralios tekstilės dekoracijos, smagūs rankų darbo gaminiai.

RETRO stilius

80-aisiais, 90-aisiais. Kiek daug gražių stiklinių žaislų buvo tuo metu, be to – šauni žvaigždė ant eglutės viršūnės.

Kaip papuošti namus Naujiesiems 2022 metams?

Tigro metų proga geriausia naudoti baltos ir aukso spalvų dekoracijas. Dekoracijas gali sudaryti:

Vainikas paprastai kabinamas ant lauko durų.

Prieškambaryje esantį veidrodį galima papuošti muilu, markeriu arba purškiamaisiais dažais, o šviestuvą – blizgučiais ir snaigėmis.

Dekoratyvinės pagalvėlės su teminiais užvalkalais gali padėti sukurti jaukią svetainę. Lentynose galite išdėlioti “lietų”, girliandas, kankorėžius ir eglių šakas. Taip pat galite papuošti virtuvę eglės šakelių puokštėmis.

Kalėdinės dekoracijos ir eglučių papuošimo idėjos jūsų namams (nuotraukų galerija)


Taip pat skaitykite:

Exit mobile version