Atsakymai į klausimą "Kaip...?"Patarimai

Kaip pašalinti įbrėžimus ant langų? 3 būdai

Kartais ant langų būna ne tik įprastų dėmių, bet ir įbrėžimų. Kai jie yra per gilūs, verta kreiptis į profesionalus. Tačiau nedidelius pažeidimus galite pašalinti patys.

Kaip pašalinti įbrėžimus ant langų?

Ibrezimu salinimas ant langu

Skaidraus nagų lako naudojimas

Net jei niekada nedarėte manikiūro ir neketinate to daryti, visada verta po ranka turėti nedidelį buteliuką skaidraus nagų lako. Pavyzdžiui, jei reikia pašalinti itin sudėtingą įbrėžimą ant stiklo.

Įbrėžimą užtepkite plonu sluoksniu lako ir palikite valandai. Tada lengvai sudrėkinkite šluostę nagų lako valikliu ir švelniai nuvalykite paviršių šalia įbrėžimo, kad pašalintumėte perteklių.

Dantų pastos arba abrazyvinio muilo naudojimas

Šiam metodui tinka balinamoji dantų pasta arba pemzos muilas, skirtas įsisenėjusiems nešvarumams pašalinti.

Nuplaukite langą ir leiskite jam išdžiūti. Užtepkite šiek tiek dantų pastos arba muilo ant šiek tiek drėgnos šluostės ir maždaug 30 sekundžių švelniais sukamaisiais judesiais trinkite įbrėžimą. Saugokitės, kad stiklas nebūtų pernelyg spaudžiamas. Tada sausu skudurėliu nuvalykite pastos ar muilo likučius. Jei įbrėžimas išlieka, pakartokite procedūrą.

Naudodami metalinę indų kempinę

Nors gali atrodyti, kad dėl to ant stiklo gali likti daugiau įbrėžimų, tai veiksmingas problemos sprendimo būdas. Svarbiausia pasirinkti tinkamą. Jis turi būti labai minkštas. Kai kurie gamintojai šį minkštumo laipsnį etiketėje nurodo kodu #0000.

Kita svarbi detalė – kiekvieną kartą naudoti naują kempinę, nes senoji gali dar labiau subraižyti stiklą dėl likusių nešvarumų ar dulkių.

Kelias minutes švelniai sukamaisiais judesiais braukite įbrėžimus, tada stiklą nuplaukite. Jei pirmą kartą defektas niekur nedingo, turėtumėte išbandyti kitą metodą.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button