Patarimai

Kaip pasigaminti muilo burbulų namuose: 3 paprasti būdai

Kaip paprastai ir greitai pasigaminti muilo burbulus namuose. Išbandykite – tai taip paprasta! Pateikiame net 3 būdus.

Kaip pasigaminti muilo burbulus?

Muilo burbulai

Muilo burbulai: 1 būdas

Pagrindiniai ingredientai, kurių jums reikės, yra muilas ir vanduo. Taigi reikia 100 ml skysto muilo ir 20 ml vandens. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai gerai viską išmaišyti. Šio recepto paslaptis yra ta, kad skysčiui reikia šiek tiek pastovėti šiltai, apie 2 valandas. Tuomet burbuliukai nesprogs po 5-7 sekundžių.

Muilo burbulai: 2 būdas

Ne mažiau populiari burbuliukų su glicerinu versija. Paruošti reikės dviejų valgomųjų šaukštų glicerino, o skysčiui reikės pusės litro vandens ir 50 ml skysto muilo. Gautas mišinys taip pat turėtų brinkti mažiausiai dvi valandas. Reikėtų pažymėti, kad dėl glicerino muilo burbuliukai bus stiprūs ir ilgalaikiai. Produktas yra saugus odai, todėl jį saugiai gali naudoti net patys mažiausi vaikai.

Muilo burbulai: 3 būdas

Šiam variantui reikės kūdikių šampūno – šiuos muilo burbulus tikrai bus saugu naudoti ir lengva pasigaminti. Paimkite vieną valgomąjį šaukštą šampūno ir ištirpinkite jį 1/3 litro vandens. Kad burbuliukai būtų stiprūs, įberkite cukraus.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button