Kaip puošti Kalėdų eglutę 2024 m.: šiuos madingus žaisliukus būtina turėti


Gatvėse, prekybos centruose ir namuose jau tvyro šventinė nuotaika. Žmonės puošia viską aplinkui, kad į savo gyvenimą įneštų šventę.

Vienas iš pagrindinių Kalėdų atributų yra Kalėdų eglutė, kuri puošiama įdomiais žaisliukais, girliandomis ir rankų darbo gaminiais. Jos dėka persikeliame į filmo “Vienas namuose” atmosferą ir prisimename, kaip pagrindinis veikėjas Kevinas pamilo šį grožį.

Svarbu, kad šventinis dekoras ne tik kurtų namuose jaukumą, bet ir simbolizuotų ateinančius metus. Todėl parengėme madingų žaisliukų, kurie puikiai derės ir prie 2024 m. gyvūno talismano – medžio drakono.

Ryškūs dideli kamuoliukai

Kadangi Kinijoje Drakonas yra galios, spindesio ir prabangos simbolis, Kalėdų eglutės papuošimai turėtų išsiskirti. Geriausiai tiks 2024 m. spalvų – smaragdo žalios, geltonos, rudos, taip pat su ugnies ir aukso atspalviais – kamuoliukai.

Senoviniai žaisliukai

Šią žiemą populiarėja ir vintažiniai Kalėdų eglutės papuošimai. Pats metas iš palėpės ištraukti senus žaislus, kuriuos naudojo jūsų seneliai.

Jei norite ko nors šiuolaikiškesnio, parduotuvėse dabar yra daugybė senovinių kalėdinių dekoracijų variantų. Šią žiemą madingomis spalvomis išlieka ir sidabras bei auksas. Taigi galite lengvai įsigyti tokių senovinių papuošalų ir derinti juos su moderniu stiliumi.

Senoviniai žaisliukai eglutei

Raudoni žaisliukai

Raudoni Kalėdų eglutės papuošalai jau daugelį metų yra topuose. Be to, jie puikiai perteikia 2024 m. globojančio gyvūno – medžio drakono – elementą. Raudona spalva puikiai dera su auksu. Taigi eglutę galite puošti tik šiomis spalvomis. Ji atrodys ne mažiau įspūdingai.

Megzti papuošalai

Megztos eglutės puošmenos sukuria neįtikėtinai jaukią, namų ir malonią atmosferą kambaryje. Tai gali būti megzti bumbulai, gyvūnai, nameliai, grybai ir kt. Tokios dekoracijos puikiai dera su girlianda. Verta paminėti, kad jas galite megzti patys.

Kalėdų eglutės viršūnė

Klasikinė Kalėdų žvaigždė išlieka nepakitusi. Šiandien parduotuvėse galite rasti daugybę pagrindinės Kalėdų eglutės puošmenos variantų. Taigi tikrai galėsite įsigyti ką nors originalaus ir derančio prie kitų papuošimų.

Išeiti iš AMP versijos