Butai / NamaiGrožis / Stilius

Kaip sukurti jaukią atmosferą savo namuose?

Kas gali būti geriau, nei grįžti namo šaltą dieną, kai jūsų laukia mylimas žmogus? Nebent tie namai būtų pripildyti tikro komforto ir šilumos! Kaip sukurti tą nepasiekiamą ir laukiamą jausmą? Pateikiame net 7 paslaptis, kaip pripildyti namus jaukumo ir šilumos!

Jaukios ir šiltos atmosferos sukūrimas namuose

Jaukumas namuose

Šviesa

Silpna žiemos šviesa gali nuliūdinti net ir didžiausius optimistus, todėl pasirūpinkite, kad namuose būtų lengvas ir patogus papildomas apšvietimas. Tinka šviestuvai, grindų lempos ir kiti šviestuvai, jei jie skleidžia šiltą šviesą (ne daugiau kaip 3000K). Nuostabu, kad kambaryje, kuriame yra tos pačios spalvos geltonos lemputės, jums ir jūsų mylimam žmogui bus daug šilčiau!

Apranga

Tai, ką dėvite namuose, turi tiesioginės įtakos jūsų komforto ir pasitikėjimo savimi jausmui. Ir nors gali atrodyti, kad tie įprasti tamprūs treningai yra komforto etalonas, pamirškite juos visam laikui. Įsigykite sau ir savo mylimajai gražius ir patogius drabužius: tai ne tik padės jums gerai atrodyti, bet ir akimirksniu persijungti į namų ritmą.

Kvapai

Malta kava ir naminiai kepiniai yra pagrindiniai kvapai „namų jaukumo“ kategorijoje. Norite paįvairinti buitį ir pakelti nuotaiką? Išbandykite aromatinę lempą su eglės ar apelsinų aliejumi – tai padės pasijusti šventiškai!

Priedai

Kartais, norint sukurti jaukią atmosferą, tereikia dekoracijas papildyti keliomis gražiomis detalėmis. Pavyzdžiui, minkšti, šilti pledai, balta ir raudona languota staltiesė arba gražios servetėlės su kalėdiniu motyvu. Padovanokite mylimajam gražų puodelį su žiemos motyvais arba sau – rankomis megztas vilnones kojines.

Garsai

Garsai taip pat svarbūs. Tyla ne visada yra geriausias įsimylėjėlių palydovas. Jei norite sukurti jaukią atmosferą, rinkitės lengvą, melodingą muziką. Romantiškai vakarienei puikiai tiktų retro garso takelis. Kalėdų ir Naujųjų metų išvakarių dainos yra tokios pat geros – jos suteikia šventės ir nuostabos jausmą.

Romantiska atmosfera namuose

Ugnis

Miesto interjere retai kada galima rasti židinį, prie kurio būtų taip malonu prisėsti ir susiglausti. Ir vis dėlto galite suteikti vienas kitam panašią patirtį. Pasirinkite keletą žvakių, nuo didelių iki labai mažų, ir sukurkite gražią kompoziciją. Uždekite žvakes ir susitikite su mylimuoju prie neįprasto „židinio“: romantiškas vakaras garantuotas!

Gyvūnai

Jei namuose jūsų laukia keturkojis draugas, kuris nuoširdžiai žavisi jūsų išvaizda, kaskart grįžę namo šypsositės. Jei jums ir jūsų mylimajam pasisekė, kad jau turite augintinį, būtinai daugiau laiko praleiskite kartu!


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite:
el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: