Kaip suprasti, kad maistas netinka jūsų katei: požymiai, kurių nereikėtų ignoruoti


Kaip suprasti, kad jūsų katės maistas netinkamas: požymiai, kurių nereikėtų ignoruoti. Netinkama mityba gali pakenkti jūsų augintinio sveikatai. Rinkdamiesi kačių ėdalą, turėtumėte atkreipti dėmesį ne tik į gamintojo prekės ženklą ir populiarumą, bet ir į gyvūno reakciją. Jei maistas parinktas netinkamai, gali susirgti. Todėl kiekvienas šeimininkas turėtų žinoti požymius, kurie parodys, kad šis maistas augintiniui netinka.

Virškinimo trakto veikla

Jei pakeitus maistą pastebėjote, kad pasikeitė jūsų katės išmatos, greičiausiai taip atsitiko dėl to, kad maistas netinka jūsų augintiniui. Vidurių užkietėjimas arba viduriavimas, trunkantis ilgiau nei 3 dienas, yra rimtas simptomas ir reikalauja šeimininko dėmesio.

Katė ir jos maistas

Išvaizda

Jei jūsų katės kailis tampa riebus, tikėtina, kad maiste nesubalansuotas riebalų, baltymų ir angliavandenių kiekis. Turėtumėte grąžinti senąjį racioną ir pažiūrėti, ar kailis normalizuosis.

Sutrikę gėrimo įpročiai

Jei suvalgiusi naujo maisto katė pradeda gerti daugiau vandens, vadinasi, maistas jai netinka.

Katė taip pat gali tapti mieguista, atsisakyti ėsti ir vaikščioti alkana. Nereikėtų rizikuoti savo augintinio sveikata, todėl geriau tokį maistą iš karto išmesti, nei vežti katę pas veterinarą ir išleisti daug pinigų gydymui.

Išeiti iš AMP versijos