Kaip sustiprinti skalbimo miltelius: įpilkite tik vieną komponentą

Skalbimo milteliai

Pirkdami skalbimo miltelius parduotuvėje tikimės, kad jie gerai atliks savo darbą. Tačiau kartais nutinka taip, kad mūsų įsigyti milteliai nesusitvarko su dėmėmis ant drabužių ar kita tarša. Ką daryti? Pirkti naujus, brangesnius ir kokybiškesnius miltelius? Išeitis iš susidariusios situacijos, kaip visada, yra.

Kaip padidinti skalbimo miltelių poveikį namuose: paprastas triukas

Paprastai brangesni milteliai geriau susidoroja su savo užduotimi nei pigūs. Tačiau, jei žinote vieną paslaptį, galėsite daugiau niekada nebepirkti brangių skalbimo miltelių.

Kokia paslaptis?

Milteliai, kurių sudėtyje yra tokios medžiagos kaip amonio hidroksidas, turi gerą balinimo efektą. Skystoje formoje tai yra gerai žinomas amoniakas arba amonio alkoholis. Tas pats komponentas taip pat puikiai išsaugo spalvotų daiktų kokybę.

Kaip pagerinti skalbimo miltelius?

Norėdami sustiprinti bet kokių skalbimo miltelių (automatinio ar skalbimo rankomis) balinimo efektą, tereikia į juos įpilti amoniako.

Vieną valgomąjį šaukštą amoniako praskieskite 5 litrais vandens. Po to sumaišykite ir įpilkite 3-4 šaukštus šio tirpalo tiesiai į būgną su skalbiniais.

Skalbimo miltelius ir kitus ploviklius galite naudoti skalbdami mašinoje, kaip įprasta. Į skalbimo mašinos būgną pridėtas amoniakas žymiai pagerins balinančias miltelių savybes.

Skalbdami daiktus rankomis, darome tą patį. Poveikis bus toks pat. Tiesa, amoniaką tokiu atveju reikėtų naudoti tik tuo atveju, jei plaunami daiktai tikrai labai nešvarūs. Paprastesniais atvejais tarša gali būti pašalinta nepridedant amoniako.

Dalintis:
Exit mobile version