Kaip tinkamai išskalbti ir išdžiovinti termo rūbus, kad jų nesugadintumėte

Termo rūbai

Atsakysite į klausimą, kaip tinkamai skalbti termo apatinius rūbus. Termo apatiniai rūbai turi ypatingą struktūrą, todėl juos reikia tinkamai prižiūrėti. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti įsigijus tokius rūbus, išstudijuoti gamintojo rekomendacijas.

Papildomos termo drabužių priežiūros taisyklės

Dažnai plauti

Nešvarūs daiktai nustoja atlikti savo funkcijas ir greičiau susidėvi. Atminkite, kad termo apatinis trikotažas susitepa greičiau nei kiti drabužiai.
Renkantis skalbimo būdą atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios gaminami termo apatiniai. Medvilniniai, vilnos ir poliesterio termo apatiniai reikalauja skirtingos priežiūros.

Venkite aukštos temperatūros, nenaudokite chloro turinčių medžiagų, dėmių valiklių ir tirpiklių

Jei etiketėje nėra informacijos, kad daiktą galima skalbti tik rankomis, tuomet jį galima skalbti ir skalbimo mašinoje. Kurį metodą pasirinkti, priklauso nuo jūsų.

Skalbimas skalbimo mašinoje

Termo rūbus galima skalbti skalbimo mašinoje ne aukštesnėje kaip 30-40 laipsnių temperatūroje. Aukštesnė vandens temperatūra lemia tai, kad audinys iš dalies praranda antibakterines, šilumines ir estetines savybes, oro ir drėgmės laidumą, o medžiaga tiesiog išsilydo verdančiame vandenyje. Karštas vanduo veda prie medžiagos deformacijos ir tempimo, o tai reiškia, kad gaminiai nebebus tvirtai prigludę prie kūno.

Rankomis skalbiami terminiai skalbiniai

Jei tokių rūbų negalite skalbti skalbimo mašinoje, juos teks plauti rankomis.

Kaip išdžiovinti termo rūbus?

Jei skalbiate mašinoje, išjunkite gręžimo funkciją. Termo apatiniai turi išdžiūti natūraliai. Rankomis švelniai išspauskite vandenį ir leiskite likusiai drėgmei nutekėti. Išdžiovinkite termo drabužius atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir radiatorių. Išskalbtus skalbinius geriausia dėti į gerai vėdinamą patalpą.

Exit mobile version