Kaip tinkamai nuvalyti televizoriaus nuotolinio valdymo pultą?

Kaip nuvalyti TV pultą

Jei dažnai naudojate televizoriaus nuotolinio valdymo pultą, šie patarimai jums tikrai padės. Juk kartas nuo karto šį įrenginį reikia išvalyti, kad jis tinkamai veiktų. Be to ant jo ir jame renkasi įvairios bakterijos, tad TV pultą yra būtina išvalyti bent kartą per metus.

Televizoriaus pulto valymas

Televizoriaus nuotolinio valdymo pultą bet kuriuo atveju reikia išvalyti. Jei tai nebus padaryta, laikui bėgant jis veiks vis blogiau ir blogiau.

Visų pirma, reikia pažymėti, kad nuotolinio valdymo pulto taršą galima supainioti su jo gedimu. Jei nė vienas mygtukas neveikia, pakeiskite baterijas. Jei viskas išlieka nepakitusi, galbūt problema yra IR šviesos diodas ar kitos nuotolinio valdymo pulto dalys. Norėdami patikrinti, ar viskas gerai, išmaniajame telefone įjunkite kamerą (geriausia makrokamerą), nukreipkite ją į diodą ir paspauskite mygtukus. Jei matote silpną šviesą, tai reiškia, kad nuotolinio valdymo pultas veikia ir problema yra televizoriaus imtuve. Jei šviesos nėra, pultelį teks nunešti į servisą arba nusipirkti naują.

Tradiciškai nuotolinio valdymo pulto valymą galima suskirstyti į du tipus: vidinį ir išorinį.

Išoriniam valymui jums reikės bet kokio buitinio valiklio, kurį galima naudoti be pirštinių. Pavyzdžiui, skystas muilas, indų ploviklis, drėgnos servetėlės, dušo želė. Norėdami tai padaryti, išimkite baterijas, nuvalykite įdubą, kurioje jos buvo. Tą patį galima padaryti ir su mygtukais. Įdubimą nuo nešvarumų galima išvalyti vatos tamponais, dantų krapštukais. Profilaktikai galite tiesiog nuvalyti visą nuotolinio valdymo pultą alkoholiu arba antiseptiku, taip pasinaikins didelė dalis bakterijų.

Vidiniam valymui jau reikia turėti tam tikrų žinių. Valydami dalis negalite naudoti vandens pagrindu pagamintų produktų, t. y. vandens, muilo tirpalo, skysto muilo ir kt. Būtina visiškai išardyti pultą, tada sudrėkinkite vatos diską alkoholiniu skysčiu (pvz. spiritu) ir nuvalykite vidų.

Dėmesio! Saugokite mikroschemą, o likusius komponentus galima nuplauti vandenyje suvilgytu šepetėliu.

Palaukite 15-20 minučių, kol komponentai išdžius, tada viską surinkite.

Exit mobile version