Kalėdinio apsipirkimo rekomendacijos: 5 populiariausios valymo priemonės 2022 metais

Robotai siurbliai 1

Prieš Kalėdinis apsipirkimo laikotarpis skatina nepraleisti įsigyti buitinių valymo įrenginių geromis kainomis.  Be abejo, geriausi valymo įrenginiai yra tokie, kurie ne tik gerai valo, bet ir kuriuos lengva bei patogu naudoti. Pateikiame jums 5-is populiariausius 2022-ųjų metų valymo įrenginius – dulkių siurblius.

Populiariausi 2022-ųjų metų dulkių siurbliai

Robotus siurblius įsigyti galite internetinėje parduotuvėje (spauskite nuorodą čia) Kainos nuo 758 EUR

Dyson V15 Detect™ belaidis dulkių siurblys

Belaidis dulkių siurblys Dyson V15 Detect™ pasižymi išmaniomis lazerio technologijomis, kurios atpažįsta net tas dulkes, kurias sunku pamatyti plika akimi. Šiame belaidyje dulkių siurblyje yra sumontuotas sukamasis Hyperdymium variklis, kurio siurbimo galia yra iki 230 AW, o veikimo laikas iki 60 minučių. Siurbimo galia gali būti automatiškai reguliuojama pagal poreikį skirtingiems grindų tipams.

 

Roborock S7 robotas – dulkių siurblys

Roborock S7 robotas – dulkių siurblys pelnė itin didelį populiarumą vartotojų tarpe dėl 3000 vibracijų per minutę, šluostės pakėlimo ir kitų vertingų funkcijų bei gilaus, antrinės taršos išvengti padedančio, valymo. Šio roboto – dulkių siurblio siurbimo galia siekia 2500Pa, o automatinis kėlimo ir šluostymo modulis pasižymi itin geru valymo efektu.

ROIDMI EVA savaime išsivalantis, siurbiantis ir plaunantis robotas – dulkių siurblys

Roidmi EVA robotuose siurbliuose yra pritaikyta naujoviška automatinio dulkių surinkimo funkcija. Baigus valymą, bazinė stotis automatiškai susiurbia dulkių dėžės atliekas į dulkių maišą, visas procesas trunka tik 12 sekundžių. Dulkių maišelio talpa yra 3 l, jame įdiegta antibakterinė ir nuo kvapų apsauganti funkcija, naudotojams tereikia jį pakeisti vieną kartą per maždaug 60 dienų. Ši funkcija ne tik lengvai išsprendžia dulkių dėžės kvapo problemą, bet ir padeda išvengti dažno rankinio dulkių dėžės valymo.

Skirtingai nuo kitų plaunančių ir siurbiančių robotų siurblių, kurie plauna ir siurbia atskirai ir kuriems reikia keisti siurbimo/plovimo antgalius, Roidmi EVA robotai siurbliai gali siurbti ir plauti vienu metu. Tai taupo laiką, elektros energiją, o valymo efektas yra daug geresnis nei siurbimo ar plovimo atskirai.

Kad valymo poveikis būtų geresnis, Roidmi EVA turi bešepetėlinį variklį, kurio siurbimo galia siekia 3200pa, dinaminio greičio valdymo šoninį šepetėlį ir prisitaikantį siurbimo antgalį, kuris lengvai pašalina dulkes iš įvairiausių tarpelių ir sunkiai pasiekiamų vietų. Kad būtų pasiektas geresnis plovimo efektas, plaunant grindis, dvigubas šluostės audinys sukasi ir 12 N stiprumu.

ROIDMI EVE Plus savaime išsivalantis ir nešvarumus sterilizuojantis, siurbiantis ir valantis robotas – dulkių siurblys

Jei naudojate įprastą dulkių siurblį – robotą, žinote, kaip nemalonu susitepti rankas valant  jo dulkių dėžę, o jei netyčia pamirštumėte išvalyti – apie tai primins ne koks kvapas. Būtent todėl rekomenduojama įsigyti robotą dulkių siurblį su automatine dulkių surinkimo funkcija.
Roidmi Eve Plus turi šią funkciją – po kiekvieno valymo automatiškai sutraukia dulkių dėžės atliekas į antibakterinį ir kvapą naikinantį maišelį, todėl jums nereikės jų valyti patiems. Įrenginys taip pat turi balso valdymą, galingas valymo galimybes ir aukštųjų technologijų lazerinės navigacijos technologiją, todėl jūsų grindys bus valomos lengvai ir patogiai.

 

iRobot Roomba i7 (i7156) robotas – dulkių siurblys

Naujasis siurbimo robotas Roomba® i7 naudoja aukščiausios kokybės trijų pakopų valymo sistemą su dviem daugiafunkciniais kaučiukinės gumos valymo velenais ir 10 kartų* galingesnę siurbimo sistemą, skirtą valyti visiems grindų paviršiams.

Roomba i7 robotas, naudodamas išmaniąją naujos kartos Imprint™ Smart Mapping technologiją, “mokosi” Jūsų namų geografijos, susikuria žemėlapius ir prisitaiko prie Jūsų namų, leisdamas Jums kontroliuoti, kuriuos kambarius, ir kada reikia valyti. Papildomai įsigijus Clean Base automatinę išsiurbimo sistemą, nereikės rūpintis šiukšlių konteinerio valymu iki dviejų mėnesių. Kad ir kur esate, naudodamiesi iRobot HOME programėle, galite valdyti, kada, kur ir kaip robotas turi dirbti.

Aukščiau išvardyti penki galingi valymo įrankiai yra geriausi pagalbininkai kasdieniam namų tvarkymui. Nepraleiskite progos ir įsigykite juos jau dabar!

Exit mobile version