4 paprasti būdai, kaip pašalinti vabzdžių pėdsakus nuo automobilio kėbulo


Kaip nuvalyti vabzdžių likučius

Šiltuoju metų laiku automobilis daug ilgiau išlieka švarus. Tačiau pavasarį ir vasarą atsiranda kita problema – vabzdžiai. Jų pėdsakus nuo kėbulo galite pašalinti cheminėmis priemonėmis. Žinoma šis metodas yra gana brangus, o efektas ne visada pasiekiamas. Portalas KAIPKADA.LT atrinko keletą tikrai veiksmingų priemonių, kurios padės greitai ir efektyviai nuvalyti vabzdžių likučius nuo automobilio kėbulo. Apie tai skaitykite šiame straipsnyje.

Kaip efektyviai ir greitai nuvalyti vabzdžių likučius nuo automobilio?

Pavyzdžiui, jei jūsų laukia ilga kelionė kelyje, galite iš anksto vašku padengti automobilio kėbulą. Jis ne tik apsaugos nuo nešvarumų, bet ir suteiks blizgesio.

Jei vabzdžių žymės senos, gali padėti paprastas spiritas. Šis produktas gerai tirpdo biologines dėmes. Tačiau yra 1 trūkumas – jis gali neigiamai paveikti dažus. Todėl iš karto po spirito panaudojimo automobilį gerai nuplaukite vandeniu.

Vabzdžių pėdsakams pašalinti galite naudoti įprastą indų ploviklį. Šį metodą naudoja daugelis vairuotojų. Po procedūros vabzdžių likučių nebeliks.

Kitas būdas valyti kėbulą – įprastu drėgnu rankšluosčiu. Rankšluostis padedamas ant automobilio kėbulo per naktį, o ryte paviršius nuvalomas. Visi vabzdžių likučiai įsigeria į rankšluostį. Tada paviršius tiesiog nublizginamas.

Išeiti iš AMP versijos