Kodėl į šaldiklį dedama foliją: išradinga gudrybė, apie kurią žino nedaugelis


Folija šaldiklyje

Universali aliuminio folija parodo savo naudingas savybes virtuvėje ne tik išlaikydama maistą šviežią, bet ir efektyviai atitirpindama šaldiklį. Nepriklausomai nuo šaldiklio modelio, ledo sluoksnių susidarymas ant lentynų gali kelti nepatogumų ir trukdyti pasiekti šaldytą maistą.

Aliuminio folijos gudrybė yra ta, kad ji gali veiksmingai atitirpinti šaldiklį per kelias minutes. Jei ledo nėra daug, foliją galite tiesiog įdėti į šaldiklio vidų. Jei ledo daug, geriau pirmiausia visiškai atitirpinti šaldiklį, o tada jo vidų iškloti aliuminio folijos lakštais.

Technika paprasta: išimkite maistą iš šaldiklio ir visą jo vidų – viršų, apačią ir šonus – apklijuokite aliuminio folija. Tada įdėkite maistą atgal į šaldiklį. Aliuminio folija veiks kaip kliūtis ledui susidaryti, todėl galėsite pamiršti varginančią atitirpinimo procedūrą.

Šis metodas tinka ir šaldiklio stalčiams. Išklotas aliuminio folija stalčius išliks švarus ir juo bus patogu naudotis, nes valymui tereikės pakeisti aliuminio lakštus naujais.

Aliuminio folijos naudojimas šaldikliuose – tai ekonomiškas ir paprastas būdas užtikrinti, kad jūsų prietaisais būtų lengva naudotis ir sutaupyti laiko atitirpinimui.

Išeiti iš AMP versijos