Kodėl „iPhone“ akumuliatorius įkraunamas taip lėtai, palyginti su „Android“?


įrenginiai yra populiarūs visame pasaulyje. Kiekvienas vartotojas atranda pranašumą šiuose telefonuose. Iš tiesų, gamintojai į savo įrenginius įdeda daug gerų dalykų. Beveik kiekvienas, naudojęs „“, pasakys, kad turi vieną problemą, kurios neturi „Android“ įrenginys. Tai lėtas akumuliatoriaus įkrovimas. Čia negalima ginčytis. Palyginti su net pigiausiu „Android“ išmaniuoju telefonu, „iPhone“ yra stebėtinai lėtas, kai reikia įkrauti.

Palyginkime

Jei palyginsite pigius kiniškus išmaniuosius telefonus ir iPhone, skirtumas bus akivaizdus. Kai kurie „Redmi“ ar „Realme“ modeliai bus pakrauti 10–20% greičiau nei „iPhone“. Palyginkite su 13, 13 Pro arba 13 Pro Max. Bet kuris Kinijos „Android“ aplenks juos įkrovimo požiūriu.

Pavyzdžiui, vienas naujausių „Xiaomi“ turi 120 W įkrovimo galią. O „iPhone 13“ tik 27 W. „Android“ akumuliatorių užpildys per 20–25 minutes, o „iPhone“ reikia daugiau nei valandos. Gaila, nes iPhone gamintojai už tokį trūkumą savo išmaniųjų telefonų kainai nedaro jokios nuolaidos.

iPhone telefonas

Apple nieko nekeis

Yra greito įkrovimo technologija. Be to, gandai, kad kuo greičiau įkraunamas išmanusis telefonas, tuo didesnė rizika, kad jis gali sprogti, pasirodė ne visai tiesa.

Tiesą sakant, „Apple“ gali bet kada pakeisti savo gamybą, tačiau jei tikite oficialiais šaltiniais, jie nesiekia taisyti šios situacijos. Jei pažvelgsite šiek tiek giliau, pastebėsite, kad jie palaipsniui didina akumuliatoriaus talpą.

Išlaikyti našumą, neprarandant baterijos talpos ir įkrovimo greičio, Apple pasirodė nelengva užduotis. Jie pasirinko funkcionalumą, našumą, kokybiškas detales ir kt. Taigi išmanusis telefonas išliks topuose kaip geriausias ir populiariausias pasaulyje, o rizika, susijusi su perkaitimu ar sprogimu, bus minimali.

Išeiti iš AMP versijos