Kodėl nerekomenduojama pilnai pripildyti automobilio bako?

Pilnas kuro bakas

Kai kurie vairuotojai įpratę pilnai pripildyti automobilio baką, bet specialistai sako: jei nesilaikysite tam tikrų taisyklių, tai gali būti gana pavojinga. Pasirodo be degalų nutekėjimo, tai gali sukelti problemų su bako ventiliacijos sistema ir sutrikdyti vožtuvų veikimą.

Pilnas kuro bakas – ne visada gerai

Specialistų teigimu, vairuotojai turėtų atsisakyti tokio įpročio. Arba bent jau atidžiai laikykitės saugos taisyklių.

Jeigu kuro pistoletas neatsijungtų automatiškai, tai gali sukelti degalų nuotėkį per antgalį. Tokiu būdu benzinas pateks į automobilio kėbulą arba ant jo dalių. Nuo menkiausios kibirkštėlės gali akimirksniu uždegti automobilį.

Taip pat vairuotojai dažnai pripildo degalų bakus iki pat viršaus. Atrodo, kas čia tokio? Pasirodo, tai gali sukelti bako ventiliacijos sistemos ir daugelio vožtuvų gedimą.

Vėdinimo vamzdis yra uždengtas gravitaciniu vožtuvu, kuris avarijos atveju apsaugo baką nuo išsiliejusio kuro. Pilnai pripildydami kuro baką galite netyčia sutrikdyti vožtuvų veikimą. Drenažo sistema yra už automobilio sparno, o nutekėję degalai gali patekti ant laidų, pakabos elementų ir stabdžių sistemos žarnelių. Tai vėl gali sukelti gaisrą.

Dalintis:
Exit mobile version