Kodėl reikia pasirinkti tinkamą sėdmaišį, kad jis tarnautų ilgiau?

Sedmaisis

Sedmaisis

Norėdami įsigyti tikrai aukštos kokybės sėdmaišių paketą, turėtumėte jį nusipirkti internetu. Baisiausias momentas – išleisti daug pinigų neišbandytiems projektams nežinomuose puslapiuose. Pasekmės gali būti gana brangios, o jei neatsižvelgiama į tam tikras detales, įsigytas sėdmaišių komplektas gali būti trumpalaikis. Todėl prieš pirkdami užduokite sau šiuos klausimus, kad įsitikintumėte, jog sėdmaišis tinka jums ir jūsų šeimai.

Ar sėdmaišis turi išorinį maišą, kurį galima nuimti?

Jei išorinio maišelio negalima nuimti, tampa sunku išvalyti dėmes. Ateityje sėdmaišis vis labiau susidėvės, nes nepavyks jo kokybiškai ir atidžiai nuvalyti ar nuplauti.Jei jo negalima išvalyti, sėdmaišio tarnavimo laikas sutrumpės. Dėl to atkreipkite dėmesį į tai ir tikrai jums pavyks sutaupyti.

Sėdmaišius su išoriniu maišu valyti yra lengva, nes  vidinė ir išorinė kišenės yra lengvai valomos drėgna šluoste. Sėdmaišio dangtelį taip pat galima skalbti esant žemai temperatūrai (pakanka 30–40 oC, pakanka ~ 30 minučių programos). Rekomenduojame valyti tik vieną sėdmaišio užvalkalą, kad būtų galima nuplauti skalbimo miltelius. Nenaudokite baliklių, tirpiklių ar kitų ėsdinančių chemikalų! Sėdmaišio džiovinimui nenaudokite papildomų džiovinimo funkcijų ar kitos įrangos. Sėdmaišiai gaminami iš itin geros medžiagos, kurios pagalba greitai išdžiūsta.

Kuo yra užpildytas sėdmaišio vidus?

Polistireno karoliukai puikiai užpildo sėdmaišį ir tuomet jie tampa lengvesni, tačiau laikui bėgant karoliukai nusistovės ir sėdmaišį gali reikėti papildyti. Dauguma sėdmaišių tiekėjų naudoja polistireno granules, kad nusistovėtų du kartus greičiau nei aukštos kokybės polistireno (EPS) granulės Jie yra laisvi, suteikia nepaprastą komfortą sėdmaišiui  ir ilgą laiką išlaiko savo formą. Taip pat yra gerų sėdmaišių papildymo galimybių, nes išorinėje ir vidinėje kišenėse yra užtrauktukų. Visuomet patartina sužinoti iš kokio medžiagos yra pasiūtas sėdmaišis. Ar audinys yra tvirtas, kokybiškas ir lengvai valosi? renginiopartneris.lt siūlo tik itin geros kokybės sėdmaišius. Norime užtikrinti sėdmaišio kokybę ir ilgaamžiškumą, todėl jis yra gaminamas su dviguba siūle ir apmėtytu kraštu, kuris apsaugo nuo medžiagos irimo.

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į vidinio maišo kokybę ir audinį. Audinys turėtų būti tvirtas ir išlaikyti uždėtą krūvį, todėl dažniausiai sėdmaišio vidinis maišas yra pagamintas iš tvirto poliesterio audinio.

Sėdmaišis turi būti tinkamo dydžio ir užtikrinti komfortą

Tinkamo dydžio sėdmaišio pasirinkimas gali būti iššūkis, todėl labai svarbu suprasti sėdmaišio dydį. Didžiausias veiksnys, lemiantis sėdmaišio dydį, yra žmogaus ūgis (ir svoris). Kuo žmogus aukštesnis, tuo didesnis sėdynės paketas reikalingas norint gauti geriausią atramą ir patogumą. Tai pasakytina ir apie vaikus, nes vien pagal metus sunku nustatyti tinkamą sėdmaišio dydį. Sėdmaišiai puiki alternatyva tradiciniam baldui – kėdei. Jie pasižymi patogumu, sukuria neformalią ir jaukią aplinką, o platus spalvų ir dizainų pasirinkimas leidžia priderinti prie interjero ar pagyvinti erdvę. Sėdmaišiai puikus pasirinkimas namams, nes tinkami tiek vaikams, tiek suaugusiems, todėl plačiai naudojami poilsiui, gimtadienio šventėms ar draugų susibūrimams. Sėdmaišiai taip pat įsitvirtino ofisuose/biuruose, mokyklose/universitetuose, nes sukuria atmosferą tinkamą poilsiui, bendravimui, idėjų dalijimuisi, o lengva jų priežiūra ir lengvas transportavimas nesukuria papildomų rūpesčių.

Išeiti iš mobilios versijos