Kita

Kokie orai laukia pavasarį: kovo, balandžio ir gegužės mėn. prognozė

Sužinokite kokios orų staigmenos laukia lietuvių ateinantį pavasarį. Tikrasis pavasario oras Lietuvoje įsivyraus tik kovo pabaigoje, balandį bus šilta, bet gali būti šalnų, o gegužę laukiama daug lietaus.

Orų prognozė 2022 m. pavasariui (kovo, balandžio ir gegužės mėn.)

Kovo mėnesio orai

Pasak sinoptikų, kovo pradžioje orai kartais primena žiemą. Naktį galimos nedidelės šalnos. Tačiau jau pirmosios dekados viduryje (kovo 1-10 d.) bus pakankamai šilta, nors ir vėjuota. Pirmojo dešimtadienio pabaigoje orai pagaliau taps pavasariški. Meteorologai praneša, kad temperatūra bus įvairi. Dieną bus galima tikėtis 3-8 laipsnių šilumos, o naktį 0-5 laipsnių šalčio.

Kovo antrąją dekadą ši tendencija išliks ir toliau. Kalbant apie dienos temperatūrą, šiuo laikotarpiu tikėtinos 2-3 dienos su „minusu“. Kritulių kiekis bus vidutinis.

Kovo 21-31 d. temperatūra Lietuvoje kils, o krituliai bus nedideli ir negausūs.

Kovo menesio orai

Balandžio mėnesio orai

Pirmąją dekadą, balandžio 1-10 d., nuo pat pradžių bus tikra pavasarinė šiluma, teigia orų prognozuotojai. Vis dėlto tikimasi, kad šio laikotarpio viduryje 2-3 dienas bus šiek tiek debesuota, su nedideliais krituliais. Vėliau vėl išsigiedrys ir oras bus geras, nors bus ir vėjuotų dienų.

Balandžio viduryje vėl prasidės blogi orai ir temperatūra gali nukristi. Pažymima, kad lietūs prasidės balandžio viduryje. Be to, naktį 1-2 dienas temperatūra gali nukristi iki nulio.

Nuo 21 iki 30 d. kritulių tikimybė bus nedidelė. Tikimasi, kad dieną temperatūra bus maloni, o naktį kai kuriomis dienomis ji gali nukristi.

Balandzio menesio orai

Gegužės mėnesio orai

Gegužės pradžia, remiantis ilgalaikėmis prognozėmis, bus gana drėgna. Lietus pliaups bangomis su 2-3 dienų, kartais 1-2 dienų pertrauka, nors krituliai nebus gausūs. Tarp lietingų dienų oras bus pakankamai komfortiškas.

Pirmojo ir antrojo dešimtadienio pabaigoje ar antrojo pradžioje numatomas nedidelis atšalimas. Vėliau oras kurį laiką pagerės ir atšils, nors kartais trukdys krituliai.

Gegužės 21-31 d., neatneš tikros vasaros karščio, tačiau bus pakankamai komfortiškas.

Geguzes menesio orai


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button