Kokius 3 augalus galima naudoti vietoj oro valytuvo: ne visi tai žino

Chlorofitas

Daugelis savo sveikata besirūpinančių žmonių stebi oro kokybę namuose. Reguliarus vėdinimas ir šlapias valymas padės šiuo klausimu. Taip pat galite įsigyti specialios buitinės įrangos šiam reikalui. Tačiau kambarinių augalų auginimas bus daug pigesnis ir naudingesnis.

KURIOS GĖLĖS GALI SUSIDOROTI BLOGU ORU NAMUOSE

DRACENA

Daugelis ekspertų sutinka, kad dracaena yra geriausias pasirinkimas namams, nes ji ne tik valo orą, bet ir atrodo labai patraukliai. Ne visi žino, kad dracaena turi galimybę išvalyti orą net nuo formaldehido. Tačiau svarbu draceną pastatyti taip, kad ji nesukeltų augintinių ir vaikų susidomėjimo.

CHRIZANTEMA

Gėlės pranašumas yra tai, kad ji atrodo neįtikėtinai patraukli ir estetiška. Taip pat nepamirškite, kad chrizantema puikiai valo orą. Tačiau augalas yra labai pavojingas katėms ir šunims, į ką svarbu atsižvelgti atsakingiems šeimininkams.

Nilo lelija

Faktas tas, kad šis augalas yra pripažintas „blogo oro“ kovotoju, kurio ore susitelkę kenksmingi cheminiai junginiai. Vos per vieną dieną Nilo lelija gali išvalyti kambarį nuo beveik visų nuodingų medžiagų.

Exit mobile version