Jau žinome kaip atrodys “iPhone SE 4”: tai bus pigiausias “Apple” išmanusis telefonas


iPhone SE 4 vaizdas

Kitas “iPhone SE” bus pagamintas “ 14” pagrindu, t. y. įrenginys gaus 6,1 colio ekraną ir neteks “Home” mygtuko.

Jau dabar galime tvirtai pasakyti, kad “” dirba prie naujos kartos “iPhone SE”. Tinkle pasirodė aukštos kokybės būsimojo “biudžetinio” atvaizdai, sukurti remiantis visa turima vidine informacija.

Pasak šaltinio, “Apple” planuoja pagaliau atsisakyti pasenusio “iPhone 8” dizaino, kuris buvo naudojamas dviejose ankstesnėse “iPhone SE” kartose. Dabar išvaizda bus aktualesnė ir primins bazinį “iPhone 14” modelį.

Kaip atrodys iphone se 4

iPhone 14 stiliaus dizainas reiškia, kad išmanusis telefonas bus gerokai didesnis ir sunkesnis nei iPhone SE 3: 4,7 colio ekraną pakeis 6,1 colio skydelis, o “Home” mygtuko nebeliks. Kol kas nežinoma, ar įrenginys gaus “Face ID” palaikymą.

Tačiau bus ir skirtumų nuo “iPhone 14”. Manoma, kad galinėje dalyje bus viena kamera, tačiau ji bus atnaujinta nuo 12 megapikselių iki 48 MP. Taip pat nepamiršta USB-C jungtis ir veiksmo mygtukas, panašus į esantį “iPhone 15 Pro / 15 Pro Max”.

Dar viena naujos kartos SE ypatybė bus perėjimas prie “Apple A16 Bionic”, t. y. našumo rezervo užteks ilgam laikui. Oficialus naujovės debiutas numatomas ne anksčiau kaip 2024 m., o galbūt ir 2025 m. Tačiau Kinijos informatoriai teigia, kad “iPhone SE 4” esą bus išleistas 2024 metais.

Išeiti iš AMP versijos