LG parodė ekraną, kurį galima ištempti ir sulankstyti

Ištempiamas ekranas LG

LG nuotr.

Display”, pasaulyje pirmaujantis ekrano technologijų novatorius, šiandien pristatė pirmąjį pasaulyje 12 colių didelės raiškos ištempiamą ekraną, aprūpintą išskirtine laisvos formos technologija, leidžiančia jį išplėsti, sulankstyti ir susukti be iškraipymų ar pažeidimų.

Ištempiamas ir sulankstomas LG ekranas

Bendrovės naujai pristatytas „Stretchable“ ekranas yra pirmasis pramonėje, pasiekęs 20 procentų ištempimą, 100 ppi skiriamąją gebą ir spalvotą RGB. Be to, didelis lankstumas, ilgaamžiškumas ir patikimumas padidina jo komercializavimo galimybes.

Šis 12 colių ekranas, pagamintas iš labai elastingo plėvelės tipo pagrindo, tokia medžiaga naudojama kontaktiniuose lęšiuose.  Ji pasižymi lankstumu, panašiu į guminę juostą, leidžiantį ekraną ištempti 14 colių. Laisvos formos ekranas siūlo pažangiausią sprendimą, pranokstančią esamą sulankstomą ir susukamąją technologiją.

Be to, ištempiamame ekrane naudojamas mikro- šviesos šaltinis, kurio pikselių žingsnis yra mažesnis nei 40 μm, užtikrinantis aukštą patvarumo lygį, kad atlaikytų reikšmingus išorinius poveikius, ir raišką, kuri konkuruoja su daugeliu esamų monitorių. Skirtingai nuo įprastos linijinės laidinės sistemos, lanksčios S formos spyruoklinės sistemos optimali struktūra gali atlaikyti daugiau nei 10 000 pasikartojančių formos pakeitimų, užtikrinant vartotojus neįtikėtinu jo patvarumu ir patikimumu.

Be plono, lengvo dizaino, revoliucinė „Stretchable“ ekrano technologija siūlo naujo lygio universalumą įvairiems kasdieniams scenarijams. Lengvai pritvirtinama prie lenktų paviršių, tokių , , , automobiliai ir , ši unikali naujovė išplečia ekrano galimybes įvairiose pramonės šakose, įskaitant madą, nešiojamus įrenginius, mobilumą ir žaidimus.

Išeiti iš AMP versijos