Maisto prekių parduotuvių darbo laikas per Šv. Velykas 2023 m.

Maisto parduotuvių darbo laikas per 2023 Velykas

Šiais 2023 metais Šv. Velykos bus balandžio mėn. 9-10 dienomis. Sužinokite, kaip dirbs maisto prekių parduotuvės (Maxima, Lidl, Iki, Rimi ir Norfa).

LIDL, MAXIMA, IKI, RIMI ir NORFA darbo laikas 2023 m.

Lidl darbo laikas per Šv. Velykas

Dieną prieš šv. Velykas, balandžio 8-ąją, visos „Lidl“ parduotuvės dirbs įprastu grafiku. Balandžio 10-ąją, antrąją šv. Velykų dieną, visos „Lidl“ parduotuvės darbą pradės nuo 8 val. ir dirbs įprastu darbo laiku.

„Lidl Lietuva“ komentaras:

„Nedirbti per didžiąsias metų šventes jau tapo mūsų tradicija, kurią tęsiame ir toliau. Šv. Velykas visi mūsų darbuotojai galės sutikti su savo šeimos nariai ir artimaisiais bei skirti jiems visą savo dėmesį. Šią iniciatyvą palaiko tiek mūsų darbuotojai, tiek ir pirkėjai. Būtent dėl jų, apie šventinį darbo laiką informuojame iš anksto, likus iki švenčių kiek daugiau nei mėnesiui, kad pirkėjai galėtų patogiai planuoti savo pirkinius iš anksto. Parduotuves jau pasiekė ir velykinis asortimentas, kuris palaipsniui bus pildomas iki pat švenčių. Tikime, kad tai pirkėjams padės lengviau susiplanuoti šventinius pirkinius ir viską įsigyti nepatiriant finansinės įtampos“, – teigė „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius  Radostin Roussev-Peine.

Maxima darbo laikas per Šv. Velykas

Prekybos tinklas „Maxima“ praneša, kad šventinį sekmadienį parduotuvės nedirbs visoje Lietuvoje, o antrąją Velykų dieną, pirmadienį, veiks kaip įprasta.

“Maxima” komentaras:

„Velykos yra svarbiausia pavasario šventė, kurią minime su artimaisiais, todėl dar prieš keletą metų priėmėme sprendimą, kad visi „Maxima“ tinklo darbuotojai Velykų sekmadienį galėtų ilsėtis, skirti laiko sau bei šeimai. Pirkėjus kviečiame šventinius apsipirkimus planuoti iš anksto ir pasinaudoti artimiausiu metu prasidėsiančios Velykų kampanijos pasiūlymais“, – sako „Maximos“ Prekybos departamento direktorė Liusana Krivonė.

Norfa darbo laikas per Šv. Velykas

Balandžio 8 d. (šeštadienį) – dirbs trumpiau, iki 20 val. Balandžio 9 d. (sekmadienį) – nedirbs. Balandžio 10 d. (pirmadienį) – pradės dirbti vėliau, nuo 9 val.

Rimi darbo laikas per Šv. Velykas

Balandžio 9 d., Velykų sekmadienį, dauguma prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvių bei elektroninė parduotuvė „Rimi.lt“ Lietuvoje nedirbs, o budinčiųjų darbo laikas bus trumpesnis – jos pirkėjų lauks nuo 10 iki 18 valandos.

Velykų sekmadienį dirbs šios “RIMI” parduotuvės

Vilniuje Velykų sekmadienį dirbs 12 „Rimi“ parduotuvių:

Kaune Velykų sekmadienį dirbs 8 „Rimi“ parduotuvės:

Klaipėdoje Velykų sekmadienį dirbs 4 „Rimi“ parduotuvės :

Kituose miestuose Velykų sekmadienį dirbs dar 9 „Rimi“ parduotuvės:  

IKI darbo laikas per Šv. Velykas

Velykų sekmadienį, balandžio 9-ąją, įprastos „Iki“ parduotuvės nedirbs, tačiau visą parą veiks net trys autonominės tinklo parduotuvės. Antrąją Velykų dieną, pirmadienį, visos tinklo parduotuvės dirbs įprastu grafiku.

“IKI” komentaras:

„Norime, kad mūsų pirkėjai Velykoms pasiruoštų kuo patogiau. Taip pat siekiame, kad prekybos tinklo darbuotojai turėtų galimybę pasidžiaugti šventėmis ir daugiau laiko praleistų su artimaisiais ar draugais. Todėl Velykų sekmadienį tradicinės mūsų tinklo parduotuvės nedirbs, tačiau šeštadienį prieš šventę ir antrąją Velykų dieną veiks įprastai. Tuo tarpu Vilniuje pirkėjai galės visą parą, net ir Velykų sekmadienį, apsipirkti mūsų autonominėse parduotuvėse“, – teigia Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Šiuo metu „Iki“ prekybos tinklas sostinėje jau yra atidaręs net tris autonomines parduotuves, veikiančias be darbuotojų. Pati pirmoji, „IKI Express 24/7“, yra įsikūrusi Vilniaus senamiestyje adresu Didžioji g. 6, o šį sausį ant Baltojo tilto duris atvėrė ir antroji – čia pirkėjai ras dvigubai didesnį asortimentą. Tuo tarpu vilniečiai, per Velykas vyksiantys į Trakus ar Kauną, galės patogiai apsipirkti neseniai Savanorių pr. 187 D atidarytoje kiosko tipo autonominėje parduotuvėje, įsikūrusioje „Neste“ degalinės teritorijoje.

Dalintis:
Exit mobile version