Įdomybės: Naujosios Zelandijos oro linijos prieš skrydį sveria keleivius


Keleivių svėrimas

Oro bendrovės “Air New Zealand” atstovas spaudai sakė, kad tai “būtina” iniciatyva, siekiant užtikrinti “saugų ir veiksmingą orlaivių naudojimą”. Daugiau kaip 10 tūkst. keleivių, 2023 m. birželį skrisiančių tarptautiniais oro linijų bendrovės “Air New Zealand” reisais, bus paprašyti pasisverti prieš įlipant į lėktuvą.

Kaip rašo “The Independent”, didžiausia Naujosios Zelandijos oro linijų bendrovė nori atlikti keleivių svorio tyrimą, kuris iki 2023 m. liepos 2 d. bus atliekamas prie įėjimo į laukimo salę kai kuriuose “Air New Zealand” skrydžiuose, išvykstančiuose iš Oklando tarptautinio oro uosto.

Pasak “Air New Zealand” atstovo spaudai, tai yra “būtina” iniciatyva, siekiant užtikrinti “saugų ir veiksmingą orlaivių naudojimą”, ir šalies Civilinės aviacijos administracijos reikalavimas.

Tuo tarpu oro vežėjas suskubo patikinti keleivius, dvejojančius dėl svėrimo ir net su rankiniu bagažu, kad jiems nėra ko nerimauti.

“Žinome, kad stovėti ant svarstyklių gali būti iššūkis. Norime nuraminti savo klientus, kad niekur nėra jokio matomo ekrano. Niekas negali matyti jūsų svorio, net mes. Tai visiškai anonimiška. Tai paprasta, savanoriška, o pasisvėrę padėsite mums kaskart skristi saugiai ir efektyviai”, – patikino “Air New Zealand” krovinių kontrolės tobulinimo specialistas Alastairas Jamesas.

Jis taip pat paaiškino, kad pilotas prieš kiekvieną pakilimą turi žinoti pakrauto orlaivio svorį.

“Mes sveriame viską, kas yra orlaivyje, pradedant kroviniu ir baigiant maistu orlaivyje bei lagaminais bagažo skyriuje. Klientams, įgulai ir rankiniam bagažui naudojame vidutinį svorį, kurį gauname iš panašių apklausų”, – sakė Džeimsas.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos