Nedelsiant juos išmeskite: 5 daiktai piniginėje, kurie atstumia turtus


Daiktai piniginėje

Ko nereikėtų nešiotis piniginėje, kad nepablogintumėte savo finansinės padėties. Tokie ženklai atsirado prieš šimtus metų, tačiau net ir šiuolaikiniame pasaulyje jų nemažėja. Atsiranda naujų tikėjimų, o senieji išlieka aktualūs ir perduodami iš kartos į kartą. Paaiškėjo, kad yra 5 dalykai, kurie gali įtakoti jūsų finansus. Daugelis žmonių juos laiko savo piniginėse, o tai, pasak ženklų, tik blogina jų finansinę padėtį.

Ko nereikėtų laikyti piniginėje?

Kvitai iš parduotuvių. Manoma, kad jie sukelia chaosą, supainioja ir blokuoja finansinius srautus, neleisdami jiems judėti tinkama linkme. Taip pat į tai galite įtraukti įvairias smulkias šiukšles: popierius, pakuotes, dešimties metų senumo kalendorius ir pan.

Kitų žmonių nuotraukos. Ženklai sako, kad piniginėje nėra vietos niekam kitam, išskyrus pinigus. Tai reiškia, kad neturėtumėte laikyti piniginėje nuotraukų.

Padirbti -suvenyrai. Tokie dalykai ne pritraukia finansinį srautą, o greičiau jį atstumia nuo piniginės savininko.

Vaistai. Specialistų teigimu, negalima šalia laikyti pinigų ir vaistų. Pažeidus šį dėsnį, paaštrės sveikatos problemos, dėl kurių reikės išleisti dar daugiau pinigų vaistams.

Ne visi piniginėje esantys daiktai yra susiję su ženklais. Kartais kai kuriuos daiktus reikėtų išimti iš piniginės remiantis vien sveiku protu. Pavyzdžiui, nereikėtų su savimi nešiotis visų banko kortelių.

Išeiti iš AMP versijos